
Anonymo przed kolejnym ważnym sprawdzianem. Polacy staną w szranki z mousesports
Anonymo Esports co prawda już wczoraj przypieczętowało swój awans na FLASHPOINT 3, ale walka o jak najwyższe miejsce na koniec kwalifikacji trwa w najlepsze. Czwartkowy wieczór stanął pod znakiem zwycięstwa z niemieckim Sprout, a dziś piątka dowodzona przez Wiktora „mynio” Kruka stanie w szranki z kolejnym uznanym przeciwnikiem w postaci mousesports. Łatwo nie będzie, ale na szali jest rewanż przeciwko Complexity, który na pewno jest małym celem Polaków.
Po triumfie z DBL PONEY w co drugim polskim domu (statystycznie) wystrzelił korek od szampana. Nikt już nie zabierze formacji Pawła „innocenta” Mocka tego, że zagrają w turnieju kwalifikacyjnym do Majora. Kwalifikacje trwają jednak w najlepsze, a świeżo po zwycięstwie z Francuzami podopieczni Adriana „IMD” Piepera dołożyli na swoje konto kolejny triumf, tym razem przeciwko Sprout, które co prawda dobrze weszło w serię BO3, ale później uległo na Nuke’u i Mirage’u.
Dziś Anonymo Esports czeka już o wiele cięższy sprawdzian. Kacper „Kylar” Walukiewicz i spółka staną bowiem w szranki z mousesports, które wczoraj rozprawiło się z FaZe Clanem podczas DreamHack Masters Spring. Robin „ropz” Kool i jego kompani bez cienia wątpliwości będą podchodzić do meczu z Polakami w roli faworyta, jednak można śmiało stwierdzić, że popularne „Myszki” wcale nie są poza zasięgiem rodzimej formacji.
Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach zamkniętych kwalifikacji FLASHPOINT 3:
- 18:00 – Anonymo Esports vs. mousesports
- 21:00 – Complexity vs. Anonymo/mouz
Fot. Good Game League / Maciej Kołek