Anonymo poznało kolejnego rywala w ramach FLASHPOINT 3. Czas znów rozprawić się z Kucami

Anonymo poznało kolejnego rywala w ramach FLASHPOINT 3. Czas znów rozprawić się z Kucami

19.05.2021, 21:28:05

Zakończone zostało spotkanie mające wyłonić kolejnego przeciwnika Anonymo Esports w ramach FLASHPOINT 3. Polacy już w najbliższą sobotę po raz kolejny spotkają się na serwerze z francuskim DBL PONEY. 

Po raz kolejny, bo już na samym początku warto przypomnieć, że w ostatnich tygodniach Anonymo dwukrotnie podejmowało francuski skład, w którym występują tuzy pokroju Nathana „NBK-a” Schmitta czy Alexandre „bodiego” Pianaro. Zarówno w otwartych, jak i zamkniętych kwalifikacjach FLASHPOINT 3, biało-czerwoni triumfowali rezultatem 2:0.

Swoją kampanię w ramach FLASHPOINT 3 DBL PONEY rozpoczęło od zmasakrowania Vitality. Po francuskich derbach na NBK-a i spółkę czekał jednak kolejny trudny rywal w postaci Astralis, który zesłał zawodników znad Sekwany do dolnej drabinki. Duńczycy staną z kolei w szranki z triumfatorem potyczki pomiędzy BIG oraz mousesports. Na przegranego meczu pomiędzy dwoma niemieckimi organizacjami oczekuje za to Sprout.

Spotkanie pomiędzy Anonymo Esports oraz DBL PONEY zostanie rozegrane w najbliższą sobotę o 21:00. Polskojęzyczna transmisja? Oczywiście u Piotruli.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo Esports Astralis DBL Poney Flashpoint 3
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze