Anonymo po przełamanie klątwy w rozgrzewce przed Flashpointem

Anonymo po przełamanie klątwy w rozgrzewce przed Flashpointem

10.05.2021, 13:47:29

Anonymo Esports spróbuje przełamać dziś bolesną klątwę i wcale nie chodzi tu o tę związaną ze znaną i lubianą marką samochodów. Polacy stawią się w fazie pucharowej LOOT.BET, gdzie podejmą SKADE. Bułgarzy nie przegrali żadnego z czterech starć z biało-czerwonymi. Pora zakończyć tę fatalną passę i wejść na najwyższe obroty przed inauguracją Flashpointa.

Chyba wszyscy zgodnie wyczekujemy już piątkowego wieczoru i rywalizacji w ramach trzeciej edycji Flashpointa. Tam Anonymo Esports podejmie światowe potęgi, a stawką poza symboliczną wygraną będą punkty. Punkty, które zadecydują o obsadzie zbliżającego się Majora w Sztokholmie.

Polacy szykują się również do półfinału ESL Mistrzostw Polski, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. Zanim jednak nadejdzie rywalizacja na najwyższym szczeblu w kraju i na świecie, Anonymo przystąpi do fazy pucharowej dziewiątego sezonu LOOT.BET. A tę rozpocznie od pojedynku z bułgarskim SKADE.

Lepszego momentu na przełamanie klątwy, którą rzucili na Polaków zawodnicy z Bałkanów, chyba nie będzie. Pytanie jednak czy warto dokładać sobie kolejne spotkania na ten mocno zakolejkowany weekend, kiedy w zanadrzu i tak ma się walkę o mistrzostwo kraju i najważniejszy turniej od momentu założenia organizacji.

Niemniej nie spodziewamy się, aby Anonymo Esports na serwerze nie dało z siebie stu procent. Ostatnie wyniki polskiej ekipy nie powalały, dlatego dziś każde oficjalne spotkanie i każdy trening są na wagę złota.

16:50 – Anonymo Esports vs SKADE (BO3)

Zwycięzca dziewiątego sezonu LOOT.BET otrzyma 25 tysięcy dolarów, natomiast pula nagród przeznaczona na całe zawody jest dwukrotnie większa. Co w przypadku triumfu Polaków? Organizatorzy wkrótce ogłoszą cztery ekipy zaproszone do ćwierćfinałowych starć. Można więc spodziewać się starć na najwyższym poziomie. I porządnego przetarcia przed kluczowymi dla Anonymo turniejami.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo Esports LOOT.BET
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze