Anonymo obroniło honor polskich drużyn. Udział we Flashpoint 3 coraz bliżej

Anonymo obroniło honor polskich drużyn. Udział we Flashpoint 3 coraz bliżej

23.04.2021, 10:14:23

To był naprawdę długi i wyczerpujący wieczór z kwalifikacjami do Flashpoint 3. Anonymo Esports po trzech dniach rywalizacji zapewniło sobie udział w zamkniętym etapie gry. Bliscy podzielenia ich losy byli także reprezentanci los kogutos, jednak na ostatniej prostej powinęła im się kogucia łapka.

Anonymo Esports przeszło jak burza przez dwie wczorajsze serie. Problemów polskiej formacji nie sprawili zawodnicy OFFSET i nawet blisko sprawienia niespodzianki nie znaleźli się gracze DBL PONEY. Wystarczy wspomnieć, że dwie te drużyny w sumie uzbierały przeciwko polskiej reprezentacji mniej niż trzydzieści rund. W dwóch seriach BO3.

Czy to przełamanie, którego podopieczni Adriana “imd” Piepera potrzebowali? Czy wkraczamy właśnie na przeciwną stronę sinusoidy i po nieco gorszym okresie Anonymo zacznie zwyciężać seriami? Taki scenariusz nam się marzy i szkoda tylko, że ewentualna zwyżka formy nadchodzi już po utracie szansy na grę w kolejnym sezonie ESL Pro League.

Wczorajsze wyniki Anonymo:

  • Anonymo Esports 2:0 OFFSET (16:9 Vertigo, 16:5 Nuke)
  • Anonymo Esports 2:0 DBL PONEY (16:6 Vertigo, 16:8 Nuke)

Szybkie wnioski? Potencjalni przeciwnicy Polaków w zamkniętych kwalifikacjach już teraz studiują ich grę na Vertigo i Nuke. I to z pełnymi spodniami.

Do awansu niebezpiecznie zbliżyli się także reprezentanci los kogutos aka Team ESCA Gaming. Niewiele zabrakło, abyśmy dziś mogli świętować sukces dwóch rodzimych formacji. Koguty miały nawet punkty meczowe, jednak jak mawia stare CS-owe porzekadło – niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. 

No i tym razem nie udało się wydziobać zwycięstwa. Polska formacja w meczu o awans do kolejnego etapu walki o Flashpoint 3 uległa GameAgents i już teraz najpewniej szykuje się do kolejnych, ostatnich otwartych kwalifikacji. 

Wczorajsze wyniki Kogutów:

  • los kogutos 2:1 Infinite (19:17 Mirage, 14:16 Nuke, 16:9 Train)
  • los kogutos 1:2 GameAgents (13:16 Train, 16:1 Mirage, 18:22 Vertigo)

Zamknięte eliminacje do Flashpoint 3 rozpoczną się 27 kwietnia i potrwają do ostatniego dnia tego miesiąca. Aż pięć drużyn spośród szesnastu uczestniczących wywalczy sobie awans do głównej imprezy.

Fot. Anonymo Esports / Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo Esports Flashpoint 3 los kogutos
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze