Anonymo na kolejnym froncie. Polacy rozpoczynają walkę o 30 tysięcy dolarów

07.04.2021, 09:55:09

Ostatnie wyniki Anonymo Esports nie napawają wielkim optymizmem, jednak każdy dołek można przeskoczyć. Dla polskiej ekipy symbolicznym skokiem może okazać się udział w European Development Championship, gdzie udział wezmą chociażby ex-Winstrike, Sprout, Tarczyński Protein Team, ENCE czy bezlitosne ostatnio dla podopiecznych Adriana “imd” Piepera SKADE.

Polacy rywalizację w EDC rozpoczną jednak od serii przeciwko drużynie, którą mimo chwiejnej formy pokonali raptem kilka dni temu. Mowa tu o rosyjskim Trident, czyli bandzie Denisa “seizeda” Kostina. Niech nie zmyli was pozorna anonimowość niektórych nicków w przeciwnym obozie. Dzisiejsi oponenci Polaków zajmują bowiem zbliżoną pozycję do naszych rodaków w rankingu HLTV i jesteśmy przekonani, że na serwerze zapłonie prawdziwy ogień rywalizacji.

Szesnastu uczestników całego turnieju zostało podzielonych między cztery grupy. Naszym rodakom poza Trident go worka dorzucono Endpoint, które coraz śmielej puka do drzwi wyższego tieru oraz 100PG – na Kazachów zawsze trzeba uważać. 

Dziś poza spotkaniami otwierającymi w grupie Anonymo Esports odbędzie się także bezpośredni mecz o awans między zwycięzcami inauguracyjnych pojedynków. Ten w przeciwieństwie do swoich poprzedników odbędzie się w ramach serii BO3, a nie na jednej mapie.

Pozostałe dwa starcia, czyli walka przegranych o życie oraz mecz decydujący o zajęciu ostatniego miejsca premiowanego awansem będziemy oglądać dopiero jutro. Mamy jednak nadzieję, że Polacy po awans sięgną już dziś. Do tego najprawdopodobniej potrzeba będzie jednak triumfu nad Endpoint, a rywal to co najmniej niewygodny.

Harmonogram European Development Championship na dziś:

  • 12:00 – Endpoint vs 100PG (BO1)
  • 13:00 – Anonymo Esports vs Trident (BO1)
  • 14:00 – meczy wygranych (BO3)

Zmagania z całego turnieju będziecie mogli śledzić na kanale Tarczyński Studio Live w tym miejscu.

Fot. GG League / Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo Esports European Development Championship
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze