Anonymo Mentos i Ungentium sensacyjnie odpadają z kwalifikacji BeContender #2.

Anonymo Mentos i Ungentium sensacyjnie odpadają z kwalifikacji BeContender #2.

06.11.2021, 11:36:12

Świadkami ogromnej sensacji byliśmy wczoraj w trakcie spotkań z udziałem Anonymo Mentos oraz Ungentium w kwalifikacjach do BeContender #2. Zarówno mistrzowie pierwszego turnieju spod szyldu BeChampions, jak i formacja Karola “Nitro” Przedpełskiego, ulegli w starciach z miksowymi piątkami i tym samym stracili szansę na drugi nadwiślański LAN, który tym razem przeniesie rywalizację do Warszawy. 

Już w pierwszej rundzie eliminacji do BeContender #2 nie obyło się bez zaskoczeń. Przykładowo, już na start z rywalizacją pożegnała się chociażby Wataha dowodzona przez Roberta “v1lczka” Ptoka, a także Ardent Mateusza “Morfana” Świętochowskiego. Niewiele zabrakło również, by na dzień dobry z szansami na turniej pożegnało się DriveBy, które rzutem na taśmę domknęło serię z ELUSIVE. 

Prawdziwy szok rodzimi entuzjaści Valoranta przeżyli jednak w piątkowe popołudnie. Najpierw wszystkich zaskoczył miks o wdzięcznej nazwie Bagno, który wyrzucił za burtę Ungentium Sebastiana “NEEXA” Treli, a niewiele później w sensacyjnych okolicznościach szansę na wyjazd do Warszawy straciło Anonymo Mentos, które zmarnowało swoją szansę w potyczce z NoFear. 

Swoje spotkania w drugiej rundzie wygrało jednak również wielu faworytów. Team Queso rozjechał miksowe Garnuchy, a DriveBy zameldowało się w meczu o awans na LAN-a, w którym podejmą ex-PACT dowodzony przez Kacpra “Katu” Twórza. Blisko wyjazdu do Warszawy jest także Incognito z Przemysławem “KEREME” Bogdanowiczem na czele, które w obliczu wpadki Anonymo wyrośli na faworyta swojej części drabinki. 

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach kwalifikacji BeContender #2: 

  • 17:00 – Reborn vs. bagno 
  • 17:00 – Team Queso vs. OWNAGE 
  • 20:00 – DriveBy vs. AWARIA 

Mecz pomiędzy Incognito oraz NoFear odbędzie się w niedzielę o godzinie 20:00. 

Fot. Maciej Kołek / BeChampions

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze