Anonymo kontra TPT na start piątej kolejki ESL MP

Anonymo kontra TPT na start piątej kolejki ESL MP

27.09.2021, 11:34:32

Tradycyjnie, jak w każdy poniedziałek, czas rozpocząć nową kolejkę ESL MP. Dziś w walce o krajowy czempionat zobaczymy tylko dwie formacje w postaci Anonymo Esports oraz Tarczyński Protein Team. Dla ekipy dowodzonej przez Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego będzie to świetna okazja ku temu, aby zameldować się na drugim stopniu podium ligowej tabeli. 

Jesienna edycja ESL Mistrzostw Polski rozpoczęła się dla Anonymo Esports w całkiem przyzwoity sposób. Co prawda w swoim premierowym starciu podopieczni Adriana „IMD” Piepera polegli na jednej mapie przeciwko Ungentium, a później powtórzyli ten scenariusz w potyczce z M1 EDEN, jednak w czwartej kolejce ograli dwukrotnie Wisłę All in! Games Kraków, co pozwoliło im zabezpieczyć łącznie dwanaście punktów.

Znajdujące się obecnie na trzecim miejscu w ligowej tabeli Anonymo Esports może się tym samym pochwalić znacznie lepszą sytuacją niż TPT. Karol „nATSU” Olszak i jego kompani pokazali się co prawda z niezłej strony w starciu z Team ESCA Gaming oraz urwali mapę M1 EDEN, jednak później nie zdobyli żadnych punktów w meczu przeciwko HONORIS. Tym samym Tarczyński Protein Team znajduje się obecnie na ósmej lokacie, mając zaledwie oczko przewagi nad strefą spadkową.

Snax i spółka wczoraj ponownie ograli Wisłę All in! Games Kraków i wszystko wskazuje na to, że przynajmniej na ten moment mają patent na inne polskie ekipy. W starciu z TPT Anonymo Esports będzie zdecydowanym faworytem i jakiekolwiek urwane punkty przez rywala będą tutaj rozpatrywane w kategorii sporego zaskoczenia. Początek potyczki ANO z Tarczyński Protein Team został zaplanowany na godzinę 20:30.

Wszystkie spotkania w ramach ESL Mistrzostw Polski możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska.

Fot. SkillFactor / Patrycja Gawryszewska

Tagi:
Anonymo Esports ESL MP Snax Tarczyński Protein Team TPT
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze