Anonymo i Wisła przed trudnymi wyzwaniami w Snow

31.03.2021, 10:31:47

Niech nie zmyli was fakt, że dziś naprzeciw rodzimych drużyn nie staną marki z pierwszego tieru. Zarówno Sinners, jak i Sprout będą bowiem faworytami starć z biało-czerwonymi formacjami. A porażka w przypadku Anonymo czy Wisły będzie oznaczać brak dalszego marginesu błędu w Snow Sweet Snow 3.

Wczoraj obie rodzime formacje przystępowały do zawodów z ujemnym bilansem. Fiaskiem bowiem zakończyły się ich pierwsze podchody do rozgrywek spod szyldu Snow Sweet Snow. Krakowska Wisła nie podołała wyzwaniu rzuconemu przez szwedzkie Dignitas, choć do triumfu wiele nie brakowało. f0rest i spółka nabierają jednak odpowiedniego rozpędu i coraz częściej udowadniają, że należy się z nimi liczyć.

Anonymo natomiast nie podołało trudnym warunkom postawionym przez bułgarskie SKADE, choć tu również o końcowym rezultacie decydowały niuanse. Wystarczy wspomnieć, że ostatnia, decydująca mapa zakończyła się dopiero po rozegraniu wszystkich rund regulaminowego wymiaru gry.

Wczoraj jednak nieszczęsny los się odwrócił i oba polskie zespoły wyrównały swój bilans. I choć przeciwnicy nie pochodzili z najwyższej półki, wszak to tylko Trident i Young Ninjas, należy się cieszyć, że udało się uniknąć drugiej porażki. Ta nieuchronnie prowadziłaby do szybkiego pożegnania ze Snow Sweet Snow 3.

A dziś? Dziś dwie wymagające serie i całe szczęście żadna z nich nie rozpoczęła się o nieszczęsnej dziewiątej rano. Anonymo Esports podejmie formację byłego reprezentanta mousesports – oskara. Czech jeszcze nie tak dawno był uznawany za jednego z najlepszych, agresywnych graczy na świecie. Dziś trzęsie niższym tierem i należy się go obawiać. 

Wiślacy natomiast spróbują pomścić MAD Lions, które wczoraj po szalonym boju uległo niemieckiemu Sprout. I to właśnie były azyl snatchiego i Dychy musi dziś upaść. 

Harmonogram Snow Sweet Snow 3 na dziś:

  • 12:00 – Anonymo Esports vs Sinners
  • 15:00 – Wisła All in! Games Kraków vs Sprout

Wszystkie mecze polskich zespołów w Snow Sweet Snow 3 możecie oglądać na oficjalnym kanale GG League w tym miejscu.

Fot. Games Clash Masters / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze