Anonymo i Wisła All in! Games Kraków rozpoczną zmagania w Snow Sweet Snow 3

Anonymo i Wisła All in! Games Kraków rozpoczną zmagania w Snow Sweet Snow 3

29.03.2021, 00:55:43

Czas na kolejną odsłonę ulubionego turnieju Polek i Polaków. Rusza Snow Sweet Snow 3, a ranne ptaszki mogą już zacierać rączki na spotkanie z udziałem Anonymo Esports, by od razu po nim przeskoczyć na mecz Wisły All in! Games Kraków. Brzmi jak dobre otwarcie tygodnia? 

Na ten moment z występów Polaków w ramach turniejów z cyklu Snow Sweet Snow możemy być średnio zadowoleni. W pierwszej edycji żadna rodzima piątka nie znalazła się w pierwszej ósemce, a w kolejnej odsłonie wielkimi nadziejami obdarzyliśmy x-kom AGO, które pokonało między innymi Ninjas in Pyjamas i Copenhagen Flames, by na ostatniej prostej polec w potyczce przeciwko HAVU i uplasować się na drugim miejscu podium.

Tym razem w fazie zasadniczej turnieju zobaczymy trzy polskie formacje. Przez regionalny etap przedarła się Wisła All in! Games Kraków, a z bezpośredniej przepustki skorzystał Paweł „innocent” Mocek i jego kompani z Anonymo Esports.

To właśnie podopieczni Adriana „IMD” Piepera przetrą szlak w kolejnej fazie swiss. Piątka dowodzona przez Wiktora „mynio” Kruka zmierzy się z bułgarskim SKADE, które… nie przegrało od 11 spotkań. Warto zresztą dodać, że obie ekipy mierzyły się w bezpośrednim boju tydzień temu podczas drugiej edycji Snow Sweet Snów i wówczas ANO musiało uznać wyższość przeciwników.

O 12:00 na serwerze zamelduje się z kolei Wisła All in! Games Kraków, która w końcu będzie mogła korzystać ze wsparcia Mariusza „Loorda” Cybulskiego. Rywalem reprezentantów „Białej Gwiazdy” będzie skandynawskie Dignitas, które od momentu przetransferowania do siebie Jonasa „Lekr0” Olofssona radzi sobie całkiem przyzwoicie, czego dowodem mogą być ostatnie zwycięstwa z MAD Lions czy Galaxy Racer.

Harmonogram dzisiejszych meczów z udziałem Polaków w Snow Sweet Snow 3:

  • 09:00 – Anonymo Esports vs. SKADE
  • 12:00 – Wisła All in! Games Kraków vs. Dignitas

Wszystkie mecze z udziałem biało-czerwonych w ramach rozgrywek Snow Sweet Snow 3 wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnych kanałach Good Game League.

Fot. Skill Factor / Patrycja Gawryszewska

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze