Anonymo i LAN-owy debiut jeszcze przed finałami EMP? Polacy powalczą o międzynarodowy turniej

Anonymo i LAN-owy debiut jeszcze przed finałami EMP? Polacy powalczą o międzynarodowy turniej

11.08.2021, 13:02:12

Wczoraj Anonymo Esports zaprezentowało nowego, piątego zawodnika oraz analityka. Teraz zapewne większość z was zastanawia się kiedy nastąpi debiut nowej formacji, najlepiej LAN-owy. Cóż, pomijając fakt, że oryginalny skład również nie miał okazji wziąć udziału w turnieju offline, istnieje szansa, że nie będziemy musieli długo czekać. Jeszcze w tym miesiącu drużyna rozpocznie bowiem walkę o międzynarodowego LAN-a w Albanii.

Nowa krew, nowe ambicje

Wczoraj Anonymo Esports na specjalnej konferencji zaprezentowało swój nowy nabytek. Piotr “blacktear5” Kasiński dołączył pod trenerskie skrzydło Adriana “imd” Piepera i tym samym drużyna dokonała pierwszej zmiany od styczniowego powołania oryginalnego składu.

Wraz z dołączeniem nowego zawodnika drużyna zawsze wyznacza sobie inne, często bardziej ambitne cele. Jednym z nich będzie zapewne sięgnięcie po trofeum, wszak mimo siedmiu miesięcy na scenie gablota organizacji wciąż świeci pustkami. Drużyna zapewne przede wszystkim będzie mierzyć w krajowe puchary, jednak nie zabraknie też występów międzynarodowych.

Pierwszy LAN w nowym składzie i pierwszy LAN… kiedykolwiek?

To w sumie nie powinno dziwić, w końcu powstanie Anonymo Esports nałożyło się z LAN-ową posuchą wywołaną szeregiem obostrzeń. Restrykcji, które uniemożliwiały organizatorom swobodne tworzenie wydarzeń, za którymi wszyscy tak bardzo tęsknimy.

Anonymo Esports już wkrótce może jednak pojawić się na swoim pierwszym wydarzeniu offline i wcale nie muszą to być listopadowe finały ESL Mistrzostw Polski. Miesiąc wcześniej w albańskiej Tiranie odbędą się bowiem finały Gjirafa50 Masters League, w których polska formacja ma szansę wziąć udział. Co trzeba zrobić?

Anonymo musi przebrnąć przez fazę szwajcarską i następujące po niej play-offy. Szereg drużyn rozpoczął już rywalizację na nieco wcześniejszym etapie, jednak biało-czerwoni zostali wyróżnieni bezpośrednią inwitacją do wspomnianego etapu rozgrywanego w formacie swiss.

Na liście rywali już teraz znajdziemy Endpoint czy Copenhagen Flames, jednak awans na turniej LAN-owy uzyskają aż cztery zespoły. Szansa na sukces będzie więc ogromna. Warto też wspomnieć, że zwycięzca rozgrywek wzbogaci się o 34 tysiące euro, czyli ponad połowę puli wynoszącej 60 tysięcy. Anonymo Esports swój bój o LAN-a rozpocznie jeszcze w tym miesiącu, bowiem 28 sierpnia.

Fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze