Anonymo i HONORIS z kompletem punktów w poniedziałkowych meczach ESL MP. Dziś trzy kolejne spotkania

Anonymo i HONORIS z kompletem punktów w poniedziałkowych meczach ESL MP. Dziś trzy kolejne spotkania

21.09.2021, 10:21:54

Reprezentanci Anonymo Esports oraz obrońcy tytułu mistrzowskiego ESL MP z HONORIS w końcu zabezpieczyli komplet punktów w swoich potyczkach w ramach jesiennej edycji nadwiślańskich zmagań. Paweł „innocent” Mocek i jego kompani dzięki zdobyczom punktowym zameldowali się nawet na podium, do którego niedługo może dobijać się również formacja Wiktora „TaZa” Wojtasa. 

Poniedziałkowe starcia w ramach ESL MP rozpoczął mecz pomiędzy Anonymo Esports oraz Wisłą All in! Games Kraków. Kuba „Markoś” Markowski i spółka do tej pory prezentowali się w jesiennej edycji świetnie, nie przegrywając nawet jednej mapy. To wszystko uległo zmianie, gdy po drugiej stronie barykady zameldowali się podopieczni Adriana „IMD” Piepera. Anonimowi najpierw ograli Wiślaków na Mirage’u, by takim samym wynikiem przypieczętować również Ancienta.

Później na serwerze zameldowali się gracze HONORIS i Tarczyński Protein Team, które miało chrapkę na urwanie punktów ewidentnym faworytom. Filip „NEO” Kubski i spółka nie popełnili jednak żadnych błędów i choć na Inferno byliśmy świadkami względnie bliskiego starcia, to ostatecznie obrońcy tytułu mistrzowskiego ESL MP nie oddali żadnej mapy i dopisali na swoje konto cenne sześć punktów.

Dziś w ramach ESL Mistrzostw Polski obejrzymy kolejne trzy spotkania. Najciekawiej zapowiada się bez cienia wątpliwości bezpośredni bój Kacpra „darko” Ściery reprezentującego Team ESCA Gaming z jego wieloletnim domem w postaci MAD DOG’S PACT. Później status lidera spróbuje utrzymać Ungentium, które stanie w szranki z Dolej Miodu, a na koniec będziemy świadkami potyczki The Lycans z M1 EDEN.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESL MP: 

  • 15:30 – Team ESCA Gaming vs. MAD DOG’S PACT
  • 18:00 – Ungentium vs. Dolej Miodu
  • 20:30 – M1 EDEN vs. The Lycans

Wszystkie mecze w ramach ESL MP wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach ESL Polska.

Fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze