Anonymo i AGO zagrają w nadchodzącym sezonie PLE

Anonymo i AGO zagrają w nadchodzącym sezonie PLE

27.08.2021, 11:18:22

Polska Liga Esportowa odsłoniła pierwsze karty przed zbliżającym się sezonem Dywizji Mistrzowskiej. Dziś wiemy już, że liga będzie liczniejsza niż w poprzednich sezonach. Pierwszymi uczestnikami zmagań zostali ogłoszeni reprezentanci Anonymo Esports i x-kom AGO. Informację przekazali dziennikarze portalu ESPORT NOW.

Już 22 września, czyli za niecały miesiąc, rozpocznie się rywalizacja w ramach Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Sezon ten będzie różnić się od pozostałych, bowiem ligowa lista uczestników została poszerzona do aż dziesięciu pozycji. Dziś poznaliśmy pierwszy duet, który się na niej zapisał.

Anonymo Esports nie odpuszcza rywalizacji na żadnym z ligowych frontów. Podopieczni Adriana “imd” Piepera wystąpią zarówno w ESL Mistrzostwach Polski, jak i Polskiej Lidze Esportowej. W poprzednich latach nie budziłoby to większych kontrowersji, wszak wszyscy podążali podobnym kierunkiem, jednak tym razem kilka formacji postanowiło się wyłamać.

Jedną z nich jest druga z ogłoszonych przez PLE ekip – x-kom AGO. Jastrzębie nie tak dawno poinformowały, że rezygnują z gry w nadchodzącym sezonie ESL Mistrzostw Polski. Wtedy też jasne stało się, że Damiana “Furlana” Kisłowskiego i spółkę zobaczymy w innych nadwiślańskich rozgrywkach.

Kiedy poznamy pozostałych uczestników Polskiej Ligi Esportowej? Zaproszenia będą zapewne rozsyłane w najbliższych dniach, a na liście startowej możemy spodziewać się całej krajowej czołówki. Wiele wskazuje, że w tym sezonie PLE będzie mocniej obsadzone od oficjalnych krajowych mistrzostw.

Wiele szczegółów poznamy natomiast 6 września, bowiem wtedy odbędzie się specjalna konferencja organizowana przez PLE.

Fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze