Anonymo, HONORIS i MAD DOG’S PACT na szlaku po kolejne punkty w ESL MP

Anonymo, HONORIS i MAD DOG’S PACT na szlaku po kolejne punkty w ESL MP

25.10.2021, 12:54:25

Już dziś rozpocznie się dziewiąta kolejka ESL Mistrzostw Polski. W poniedziałek i wtorek czeka nas istny maraton spotkań, a tylko po południu zaserwowane zostaną nam trzy starcia w formacie BO2. Cenne punkty w końcówce sezonu postara się zabezpieczyć Anonymo Esports, HONORIS oraz przede wszystkim MAD DOG’S PACT, które póki co zajmuje miejsce w strefie spadkowej. 

W pierwszym dzisiejszym meczu po jednej stronie barykady zamelduje się Anonymo Esports, a ich rywalem będzie Dolej Miodu. Formacja, do której niedawno dołączyli Karol „rallen” Rodowicz oraz Michał „snatchie” Rudzki jest oczywiście ogromnym faworytem, jednak należy pamiętać, że podopieczni Adriana „IMD” Piepera potrzebują jeszcze nieco czasu na dogranie się w nowym zestawieniu.

Później na serwerze będziemy świadkami niezwykle ciekawej potyczki pomiędzy HONORIS oraz Ungentium. Patryk „Sidney” Korab i jego kompani znajdują się aktualnie na szczycie tabeli ESL MP, jednak ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa naprawdę dobrze radzi sobie na dwóch frontach, bo oprócz czwartej lokaty w EMP zajmuje także drugie miejsce w Polskiej Lidze Esportowej. Faworytem będzie bez cienia wątpliwości ekipa Mikołaja „mouza” Karolewskiego, jednak wiemy doskonale, że starcia BO2 rządzą się często swoimi prawami.

Na koniec dnia czeka nas potyczka MAD DOG’S PACT z Tarczyński Protein Team. Formacja dowodzona przez Dawida „lunAtica” Cieślaka musi desperacko nadgonić z punktami, gdyż na tę chwilę niż w tabeli jest wyłącznie The Lycans, które już dawno pogodziło się raczej ze spadkiem z ESL MP. W inauguracyjnej kolejce PGE Dywizji Mistrzowskiej PLE podopieczni Vinceta „VinSa” Józefiaka ograli TPT rezultatem 2:0 i podobnego scenariusza należy się spodziewać również dziś.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESL MP: 

  • 15:30 – Anonymo Esports vs. Dolej Miodu
  • 16:45 – Dolej Miodu vs. Anonymo Esports
  • 18:00 – HONORIS vs. Ungentium
  • 19:15 – Ungentium vs. HONORIS
  • 20:30 – MAD DOG’S PACT vs. Tarczyński Protein Team
  • 21:45 – Tarczyński Protein Team vs. MAD DOG’S PACT

Wszystkie mecze możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska.

Fot. SkillFactor / Patrycja Gawryszewska

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze