Anonymo Esports trenuje ze zmiennikiem. mynio boryka się z problemami zdrowotnymi

19.08.2021, 15:42:05

Anonymo Esports boryka się z problemami natury kadrowej. Z uwagi na problemy zdrowotne Wiktora “mynia” Kruka zespół jest zmuszony trenować ze zmiennikiem.

Patryk Stec z redakcji Sport.pl zauważył dziś, że Anonymo Esports rozgrywało sparingi bez podstawowego zawodnika w składzie. Na serwerze zabrakło mynia. W brakującym miejscu pojawił się natomiast Patryk “ponczek” Wites, który na początku sierpnia rozstał się z Wisłą All in! Games Kraków.

Doniesienia szybko potwierdził Mateusz Kowalczyk – założyciel organizacji. To on zaznaczył, że absencja Kurka wynika z natury zdrowotnej gracza.

Z powodów problemów zdrowotnych nie gramy z myniem podczas PCW, jak już wszyscy zauważyli. Przez bliżej nieokreślony czas będziemy grali z zamiennikiem. Życzcie mu proszę powrotu do pełni sił napisał na Twitterze.

Trudno powiedzieć, z jak poważnymi problemami spiera się mynio i na jak długo wykluczą go z gry. Nie wiemy również, czy ponczek stanie się docelowym zmiennikiem Wiktora, czy drużyna korzystać będzie z pomocy kilku graczy. Kruk nie skomentował jeszcze sytuacji.

Przypomnijmy, że dokładnie 10 sierpnia skład Anonymo Esports oficjalnie zasilił Piotr “blacktear5” Kasiński. To on wszedł w buty Kamila “KEia” Pietkuna, który na początku lipca odsunął się na ławkę rezerwowych zespołu.

blacktear5 nowym zawodnikiem Anonymo Esports. BGG dołącza w roli analityka

Anonimowi aktualnie biorą udział w rozgrywkach Gjirafa50 Masters League oraz ESEA Premier. Polska sekcja wciąż kontynuuje ponadto kampanię mającą na celu uzyskanie awansu na Majora. Kolejna z potencjalnych zmian uszczupliłaby punkty formacji w rankingu RMR, co właściwie przekreśliłoby szanse biało-czerwonych.

Fot. Maciej Kołek / Anonymo

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze