Anonymo nad krawędzią upadku z Snow Sweet Snow

Anonymo nad krawędzią upadku z Snow Sweet Snow

03.03.2021, 08:34:41

Fatalnie poradziły sobie polskie drużyny podczas wczorajszych meczów Snow Sweet Snow. Wobec tego oddalają się marzenia biało-czerwonych o awansie do kolejnego etapu zmagań. Część z nich, a właściwie Anonymo Esports, zagra dziś o przetrwanie.

Część, a dokładniej Anonymo Esports, które poległo już w walce ze SKADE, a wczoraj dołożyło na konto przegraną przeciwko Trident. Z uwagi na dwie stracone konfrontacje każda potyczka będzie teraz ich meczem o „życie”. Kolejna przegrana sprawi bowiem, że Anonimowi z turnieju najzwyczajniej w świecie wylecą. Aby zdobyć bilet do kolejnego etapu, muszą wygrać więc trzy spotkania z rzędu.

No, oficjale są brzydkie. Na godzinę nie ma co narzekać. Powodem takich, a nie innych wyników są po prostu nerwówa i słaba komunikacja. Chcemy naturalnie wygrywać z bomby wszystko, więc pewnie stąd się to bierze. Ale będzie elegancki comeback jeszcze – napisał w oficjalnym komunikacie Paweł „innocent” Mocek. I cóż – pierwsza okazja do powrotu z zaświatów pojawiła się już dzisiaj. Zadanie nie będzie to jednak łatwe.

Anonymo Esports o być albo nie być w drugiej odsłonie Snow Sweet Snow zmierzy się z GODSENT. Choć Brazylijczycy również przegrali dwa mecze z rzędu (przeciwko Copenhagen Flames i Sinners), marka to sama w sobie.

  • 9:00 – Anonymo Esports vs. GODSENT – BO3 – TRANSMISJA

W nieco bardziej komfortowej sytuacji znajdują się zawodnicy x-kom AGO. Jastrzębie mogą pochwalić się bowiem bilansem 1-1 będącym efektem triumfu nad Movistar Riders oraz przegranej z Winstrike Teamem. Dziś kompania Damiana „Furlana” Kisłowskiego stanie natomiast naprzeciw Endpoint Teamu, który nie sprostał wczoraj wyzwaniom rzuconym przez HAVU. Wcześniej pokonał natomiast pogromców Anonymo z Tridentu.

Dzisiejsze zwycięstwo może przybliżyć x-kom AGO do kolejnego etapu turnieju. Porażka postawi jednak polski zespół nad krawędzią. System szwajcarski rządzi się bowiem swoimi prawami – wygrywasz trzy razy, lecisz dalej, tracisz trzy mecze – lecisz w dół.

  • 12:00 – x-kom AGO vs. Endpoint Team – BO3 – TRANSMISJA
Fot. Łukasz Twardowski
Tagi:
Anonymo Esports Endpoint Team GODSENT Snow Sweet Snow x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze