Anonymo czy debiutujący dev1ce? Polacy rozpoczynają przygodę z Flashpointem

14.05.2021, 02:36:19

To już czas, to już pora… Anonymo Esports oficjalnie rozpoczyna dziś walkę o sztokholmskiego Majora. Mamy tylko nadzieję, że gra polskich zawodników będzie nieco lepsza niż nasza kreatywność w układaniu rymowanek. Pierwszym przeciwnikiem rodzimej formacji w trzeciej edycji Flashpointa będzie NIP, w którego barwach zadebiutuje jeden z najlepszych graczy w historii całej gry – Nicolai “dev1ce” Reedtz.

Na takie momenty w obecnych realiach czekamy miesiącami, jeśli nie latami. Polska drużyna wreszcie zakwalifikowała się na turniej, w którym udział bierze cała europejska czołówka. I to nie byle jaki turniej, bowiem Flashpoint 3 jest też wydarzeniem, które ma pomóc wyłonić uczestników tegorocznego Majora. 

Oczywiście nie wybiegamy z marzeniami w przyszłość, jednak po awansie Anonymo w rodzimych kibicach znów zapłonął płomień nadziei. I choć do Majora jeszcze niesamowicie daleka droga, to już teraz wyobrażamy sobie, jak na taki turnieju wyglądałaby biało-czerwona reprezentacja.

Dziś najważniejszy jest jednak udany początek przygody z trzecią odsłoną Flashpointa. A to nie będzie takie proste, bowiem po drugiej stronie serwera zameldują się reprezentanci NIP. W normalnych okolicznościach byłoby to zwykłe spotkanie inaugurujące uczestnictwo obu zespołów. Tym razem wszystko wygląda zupełnie inaczej.

W barwach NIP zadebiutuje bowiem dev1ce, który nie tak dawno zamienił trykot Astralis na kombinezon ninjy. Co to oznacza dla polskiego zespołu? Cóż, lepszej okazji do przedstawienia się całemu CS-owemu światu nie będzie. Oczy wszystkich kibiców będą bowiem skierowane na duńskiego snajpera. A gdyby tak spłatać mu figla i zepsuć ten debiut?

Na taki scenariusz będziemy dziś liczyć. Punktualnie o 18:00 rozpocznie się przygoda Anonymo Esports z Flashpointem. I jeszcze dziś wieczorem chciałoby się powiedzieć… ale to chodzi. Transmisję ze spotkania znajdziecie na oficjalnym kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego, który skomentuje wszystkie mecze Polaków na tym turnieju.

Fot. Skill Factor / Patrycja Gawryszewska

Tagi:
Anonymo Esports dev1ce Flashpoint 3
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze