14-letni szef bije kolejny rekord świata. A wy co robiliście w jego wieku?

22.12.2020, 11:33:20

W życiu pewnych jest tylko kilka rzeczy:

1. Śmierć

2. Podatki

.

.

.

30. Zwycięstw 14-letniego Vejrganga w Lidze Weekendowej

Co my zrobimy, gdy Anders Vejrgang stanie się 15-latkiem? Na razie jednak faszerujemy was treścią o 14-letnim geniuszu z duńskiej ziemi, który po raz kolejny udowodnił, że Liga Weekendowa w FIFA 21 to dla niego jedynie rozgrzewka przed poważnymi zadaniami, jak to z przyrody czy historii. 

Reprezentant RB Leipzig znów zachwycił, choć czy można wciąż mówić o zachwycie, jeśli ten chłopak dokonuje tego samego tydzień w tydzień? Niemniej kolejny tydzień zmagań młodego Andersa znów był imponujący, choć nie obyło się bez nerwowych momentów, w których zaczynaliśmy wątpić w kontynuację wspaniałej passy.

Znaczna większość przeciwników Duńczyka składała się jednak jak tyczki i wymiękała jeszcze w pierwszej połowie spotkania. My rozumiemy, że takie przypadki w gronie pierwszych dwudziestu przeciwników mogą się zdarzyć, ale przed Vejrgangiem uciekł nawet finałowy oponent. Dwie bramki w kilku pierwszych minutach gry wystarczyły, aby ten uciekł z pola bitwy i tym samym Anders ustanowił kolejny rekord świata. 300 zwycięstw, 0 porażek.

Czy da się go w ogóle pokonać? Jasne, że tak. 14-latek przegrał ostatnio jedno spotkanie, jednak odbyło się ono w ramach turnieju zewnętrznego. Zwycięska passa więc trwa w najlepsze i najpewniej potrwa przez co najmniej dwadzieścia spotkań kolejnego tygodnia. Bo dopiero później rozpoczynają się prawdziwe schody. Święta przy komputerze? Ten fach wymaga poświęceń, więc nie ma co marudzić. W Anglii piłkarze przecież w święta też nie odpuszczają.

Seria Vejrgana kiedyś się pewnie skończy. Nieważne jednak, do ilu zwycięstw swój wynik wyśrubuje Duńczyk. On i tak napisał już kawałek pięknej historii. Mając zaledwie 14-lat. I tylko reakcji społeczności po jego nieuniknionej porażce się obawiamy. Zazdrość ludzka nie zna granic. A młoda psychika może mieć problemy z odparciem tej całej nienawiści.

Transmisję Duńczyka z bicia kolejnego rekordu świata możecie nadrobić na jego kanale w serwisie Twitch. Tym razem możecie włączyć czat, bo Vejrgang uruchomił go tylko dla osób, które są jego subskrybentami.

Fot. RB Leipzig

Tagi:
Anders Vejrgang FIFA 21 FUT Champions Liga Weekendowa
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze