ALEX odklejony od rzeczywistości, Gambit z triumfem na Majorze i kRYSTAL poza GODSENT – ESPORTÓWKA

16.11.2020, 02:04:10

Co słychać w esportowych zakątkach globu? Za nami finał Majora Botów i europejskich kwalifikacji do DreamHacka. Co ciekawe, w obu przypadkach zwyciężył Gambit. Dodatkowo GODSENT oficjalnie pożegnało swojego kapitana, ALEX miał kłopoty z amnezją, a niedziela upłynęła pod znakiem niemalże miliona ludzi równocześnie grających w CS:GO. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ! 

Leśnik AGO ROGUE zagra w Astralis

Bo skoro tak mówi Jacob Wolf, to w 99,99% po prostu tak będzie. Wiele wskazuje na to, że półfinał Trinity Force Pucharu Polski był ostatnim występem Zanzaraha w barwach polskiej formacji. W LEC spotka się on w jednej drużynie między innymi z jedynym i niepowtarzalnym mistrzem MSI 2019 i srebrnym medalistą Worlds – promisq(xd).

Gambit nie może przestać wygrywać

Chłopaki z Gambit triumfatorami europejskich kwalifikacji do DreamHack Open November! Rosyjska formacja zagra w turnieju, na którym wystąpią również między innymi zwycięzcy obecnego sezonu ESL Mistrzostw Polski. W finale eliminacyjnej drabinki Abay „Hobbit” Khasenov i jego kompani rozprawili się z ESPADĄ.

Boty z Gambit triumfatorami Majora Botów! Niemalże wracają wspomnienia z Krakowa…

GamBOT hehe…

Niedziela wieczór i prawie milion graczy w CS:GO

993,613 osób w szczytowym momencie grało w niedzielę w Counter-Strike’a. Chcielibyśmy wam powiedzieć, że Dota2 ambitnie walczyła, ale wcale tak nie było, bo różnica wynosiła ponad trzysta tysięcy ludzi. Strach pomyśleć co będzie, jeśli w końcu spełni się mityczna przepowiednia Nostradamusa i Baba Wangi o nowej operacji, albo proroctwo Mahometa o Source 2.

ALEX prawie jak Kanye West

Bo chyba można obstawiać, że amerykański raper też wierzył chociaż przez moment w to, że wygrał wybory prezydenckie w USA. Cloud9 na czele z Brytyjczykiem odpadło po dwóch meczach z rywalizacji w ramach drugiego sezonu FLASHPOINT, ale humorek dopisuje. Cóż, przynajmniej rzeczywiście jest trochę czasu, aby przygotować się na BLASTA.

NEEX o niestandardowej kompozycji FunPlus Phoenix podczas kwalifikacji First Strike

W meczu decydującym o awansie na główy etap First Strike jeden z najlepszych europejskich zespołów, FunPlus Phoenix, zdecydował się na wybór nieszczególnie standardowej kompozycji. Co prawda FPX wygrało ostatecznie w potyczce z Opportunists, ale NEEX powątpiewa w potencjał tej strategii przeciwko mocniejszym drużynom pokroju G2 Esports.

Mają rozmach w tych grach mobilnych

Otoczka wokół Brawl Starts Championship robi wrażenie. O ile na co dzień ekscytujemy się raczej graczami operującymi myszkami, klawiaturami albo chociaż padami, o tyle ceremonia losowania starć podczas mistrzostw w jedną z najpopularniejszych gier mobilnych mogła zaintrygować. Przyjemnie zorganizowane studio, charakterystyczne trofeum i jak zwykle genialna Frankie Ward. Mają rozmach…

GODSENT i zmiany kadrowe, które wielkiego sensu nie mają 

kRYSTAL oficjalnie wylądował na ławce rezerwowych GODSENT. I może dałoby się to zrozumieć, gdyby nie fakt, że w jego miejsce sprowadzony został Luka „emi” Vuković, który raczej nie podniesie jakości strzeleckiej. Niemiecki prowadzący nie ukrywał pasywno-agresywnej irytacji decyzją kolegów i na Twitterze zażartował, że widocznie musi po raz dziesiąty doprowadzić zespół na szczyt.

Fot. EPICENTER

Tagi:
ALEX CS:GO DreamHack ESPORTÓWKA Gambit Major
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze