Czuć klimat Majorów. Valve wprowadza do gry specjalne naklejki z logami drużyn

28.01.2021, 02:15:11

Majora nie mieliśmy od grubo ponad roku, ale Valve na pocieszenie rzuciło nam drużynowe naklejki. I niektóre z nich nie tylko cudownie się prezentują, ale mogą być też znakomitą inwestycją. Nowy bitcoin to nie będzie, ale pewnie da się na tym zarobić.

Najnowsza aktualizacja CS:GO to jednak nie tylko wirtualne świecidełka. Valve zaoferowało też szereg zmian, a podsumowanie tych najważniejszych znajdziecie poniżej.

[GAMEPLAY]

  • Dodatek dla osłabionych. Ostatnio Valve pozbyło się botów z meczów turniejowych i tych w trybie Skrzydłowym, a dziś rzuciło do puli rekompensatę dla poszkodowanych drużyn. Każdy gracz, którego drużyna przez trzy lub więcej rund w którejś połowie będzie grać w osłabieniu, otrzyma na swoje konto bonusowe 1000 dolarów. Spokojnie, nie wyrzucajcie gościa, który zamyka. W takim przypadku to nie zadziała.
  • Przerwa techniczna w trakcie turniejowej gierki? Czemu nie! Od teraz każdy pierwszy przypadek opuszczenia serwera przez gracza danej drużyny oznaczać będzie maksymalnie dwuminutową przerwę techniczną. Ta zakończy się po upływie wskazanego czasu, gdy gracz wróci na serwer, lub kiedy definitywnie opuści rozgrywkę. Maksymalny czas na rozegranie MM-a wydłuża się.
  • Pingowanie bardziej czytelne. Już nie tylko wskaźnik, ale też nazwa wskazanego miejsca. Można? Można.
  • No i szereg zmian na mapie, której większość z was pewnie nigdy nie powącha.

A teraz crème de la crème – naklejki z logami najlepszych ekip świata.

Klasycznie – w wersjach podstawowych, ale też holo. Tutaj kilka ciekawszych. Podziwiajcie.

Swoje wyróżniki otrzymały ekipy, które w 2020 roku uczestniczyły w turniejach kwalifikacyjnych do Majora. Kiedyś polowalibyśmy na Virtus.pro. Dziś jest nam ono jakieś obojętne.

Fot. Valve

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze