Aki rozstaje się z Izako Boars

Aki rozstaje się z Izako Boars

24.09.2021, 10:43:58

Alan “Aki” Biały nie będzie reprezentować już Izako Boars. Jeden z najlepszych graczy Teamfight Tactics w Polsce opuścił szeregi Dzików.

Współpraca Akiego z Izako Boars trwała niespełna siedem miesięcy. Biały kontrakt z organizacją sygnowaną ksywką Piotra Skowyrskiego podpisał w trakcie trwania inauguracyjnego sezonu Ultraligi Teamfight Tactics, a więc krajowych mistrzostw w autobattler ze stajni Riot Games.

Przez ponad pół roku Aki dwukrotnie wywalczył tytuł wicemistrza kraju, zdobywając srebrne medale Ultraligi. W Teamfight Tactics Battle – zmaganiach organizowanych przez Fantasyexpo – uplasował się natomiast na miejscu piątym. Podczas międzynarodowego turnieju Star Cup TFT nie awansował natomiast do fazy pucharowej, kończąc swoją grupę na ostatnim miejscu.

Dziękujemy za pół roku reprezentowania Dzików na polskiej oraz międzynarodowej scenie Teamfight Tactics. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy, powodzenia! pożegnali byłego już reprezentanta włodarze Izako Boars. – GG, dzięki za wszystko – lakonicznie spuentował ostatnie sześć miesięcy Aki.

Tajemnicą są plany na przyszłość zarówno Białego, jak i Izako Boars. Trzeci sezon Ultraligi TFT wciąż nie został bowiem ogłoszony.

POLISH MACHINE! shircane zagra na mistrzostwach świata w Chinach!

Warto jednak wspomnieć, że krajowy rywal Akiego reprezentować będzie Polskę na mistrzostwach świata. Kacper “shircane” Piśniak z devils.one jako pierwszy gracz znad Wisły wystąpi bowiem na Reckoning: World Championship.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze