Kolejny CS-owy profesjonalista w kolejce do Valoranta? – ESPORTÓWKA

01.07.2021, 08:27:40

Czwartek, godzina 8:30, a więc czas na ESPORTÓWKĘ, w której omówimy: odpływ profesjonalnych graczy CS:GO do Valoranta, pożegnania Kjaerbyego, odsiadka Mandzia czy problemy na linii smooya – FACEIT Pro League – bierzcie i czytajcie z tego wszyscy. 

Dziesięć lat i nadal jest kotem

Keloqz wysyła mi szept w środku gry, aby mnie zmotywować. Napisał: „Grasz profesjonalnie od 10 lat i nadal jesteś dobry” – zdradził na Twitterze Oscar „mixwell” Cañellas Colocho z G2 Esports.

To prawda, bracie. Lody? – szybko dołączył Cista „keloqz” Wassim.

Słodziaki.

Lepiej nie pytaj

Serio chcesz wiedzieć, STYKO? Cóż – czytaj ESPORTÓWKĘ dalej…

aizy stoi już w kolejce

Migracja profesjonalnych, aczkolwiek wypalających się graczy CS:GO do Valoranta trwa w najlepsze właściwie od premiery tytułu Valve. Tylko w ostatnich dniach Nathan „NBK-” Schmitt postanowił zmienić dyscyplinę rywalizacji, a Markus „Kjaerbye” Kjærbye po wczorajszym ogłoszeniu prawdopodobnie się do tego szykuje.

Wiele wskazuje, że dobry kolega Kjaerbyego z North czy HYENAS też buduje sobie podstawy do podbicia produkcji Riot Games. Philip „aizy” Aistrup Larsen został przyłapany na gorącym uczynku smurfowania gry Reyną. Cóż, Duńczyk bez wątpienia ma predyspozycje do tego, aby wbić się do ścisłej czołówki świata.

Trzymaj się, Kjaerbye

Tak, jak NBK-a, tak i Kjaerbyego żegnała esportowa społeczność całego świata. Nic zresztą dziwnego – to przecież najmłodszy MVP Majora w historii CS-a i gracz, który pomógł Danii zdobyć pierwsze trofeum mistrzowskiego cyklu. Zawodnik niezwykle utalentowany, niebanalny, ale o cholernie trudnej historii. Kto wie, jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby nie kilka pochopnie podjętych decyzji. A szczególnie odejście z Astralis.

Odsiadka życia

3 godziny i 28 minut w twitchowym więzieniu? Coś nam się wydaje, że Mandzio mógł swego zamknięcia nawet nie zauważyć. A nawet jeśli – nie poznał stylu życia streamerskiego patusa.

Noż kurna, akurat…

Kiedy siedzisz w pokoju i masz sprawdzian na zdalnym, ale ojciec ze starszym bratem chcą poderwać panią nauczycielkę na swój niebanalny humor i dystans do świata.

smooya skończy z FPL-em?

FPL stał się taki trudny, odkąd zawsze jestem czwartym snajperem. Może to koniec naszego związku… – narzeka na Twitterze Owen “smooya” Butterfield. I w sumie trochę mu się nie dziwimy. FPL roi się od wybitnych snajperów. Nie każdy z nich dostanie szansę na podkręcanie statystyk AWP.

Fot. DreamHack / Stephanie ”Vexanie” Lindgren

Tagi:
aizy ESPORTÓWKA Hermes Kjaerbye Mandzio mixwell NBK Nervarien smooya
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze