AGO ROGUE z pewną pozycją lidera Ultraligi. devils.one z drugą wygraną

AGO ROGUE z pewną pozycją lidera Ultraligi. devils.one z drugą wygraną

15.07.2021, 10:29:01

Kolejki Ultraligi się zmieniają, ale pewne rzeczy pozostają stałe. Przedostatni tydzień Mistrzostw Polski League of Legends znów upłynął pod znakiem zwycięstw AGO ROGUE. Łotry na dwa mecze przed końcem sezonu zasadniczego są już pewne pozycji lidera.

To nie było trudne. AGO ROGUE od startu szóstego sezonu rozpycha się łokciami po kolejnych tygodniach Ultraligi, wysyłając w świat jasny komunikat. – Nie interesuje nas nic oprócz dominacji – zdaje się wybrzmiewać z kolejnych triumfów zespołu z Gniazda. I cóż, najlepszym obrazem tego, że rajd po koronę dotychczas idzie im rewelacyjnie, jest fakt, że na tydzień przed końcem pierwszego etapu, pozycja lidera tabeli jest dla nich już zarezerwowana.

Na dwanaście meczów AGO ROGUE przegrało do tej pory tylko jedno spotkanie. Ich katem w czwartym tygodniu okazało się Illuminar Gaming. Poza jedną tylko wpadką Łotry rozprawiły się natomiast z rywalami w aż jedenastu pojedynkach. W kolejce numer sześć ofiarą ich skuteczności padli gracze Teamu ESCA Gaming i Gentlemen’s Gaming. Dla Dżentelmenów przegrana stała się natomiast gwoździem do trumny, jeśli chodzi o potencjalny awans do play-offów.

Na szczycie tabeli pozycję umocnili też ulubieńcy publiczności spod egidy Bartosza Aparty. Porażka z AGO ROGUE nie zakręciła kurków Gaścieli, którzy ekspresowo byli w stanie podnieść się z kolan i w środowy wieczór sprowadzić do parteru PDW. Pewnym jest więc promocja TEG do etapu pucharowego z drugiego lub trzeciego miejsca.

Awans do play-offów przypieczętowali ponadto reprezentanci Illuminar Gaming, którzy do parteru sprowadzili K1CK. Komil&Friends, które zachowuje matematyczne szanse awansu, a co za tym idzie utrzymania w Ultralidze, znacznie utrudniło sobie realizację tego celu. Okazało się bowiem, że KnF nie sprostało wyzwaniu rzuconym przez… devils.one. Diabły mimo tragicznej sytuacji i zerowej możliwości wkroczenia do kolejnej fazy zgarnęły więc drugie zwycięstwo w sezonie.

Wyniki drugiego dnia siódmej kolejki Ultraligi:

  • Team ESCA Gaming 1:0 PDW
  • K1CK 0:1 Illuminar Gaming
  • Gentlemen’s Gaming 0:1 AGO ROGUE
  • devils.one 1:0 Komil&Friends

Ósma, a zarazem ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Ultraligi powróci 20 lipca. Sądny tydzień rozpocznie się potyczką Illuminar Gaming z Teamem ESCA Gaming.

Fot. AGO ROGUE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze