AGO ROGUE w walce o awans do playoffów EU Masters

AGO ROGUE w walce o awans do playoffów EU Masters

07.09.2021, 13:07:03

Już dzisiejszego wieczoru poznamy komplet uczestników fazy pucharowej jesiennej edycji EU Masters 2021. W walce o przepustkę do kluczowego etapu zmagań stawi się AGO ROGUE, które na ten moment ma bardzo niekomfortową sytuację w postaci bilansu 1:2 w grupie. Faworytem do wygrania całego zbioru jest naturalnie Misfits Premier, które nie zaznało jeszcze goryczy porażki. 

Dla AGO ROGUE drugie tegoroczne EU Masters stoi pod znakiem naprawdę ciężkiej przeprawy. Organizacja nie dostała się nawet do finału Ultraligi, a co za tym idzie, swoją przygodę rozpoczęła jeszcze w fazie playinnów. Tam rzutem na taśmę Jakub „Sinmivak” Rucki i jego koledzy zdołali wyprzedzić akademię Vitality, a co za tym idzie, awansować do etapu zasadniczego, gdzie trafili na dość przystępną grupę.

Już w premierowym starciu AGO ROGUE musiało jednak uznać wyższość Misfits Premier, które napędzane świetną dyspozycją Pawła „Woolite’a” Pruskiego i reszty biało-czerwonej armii całkowicie zdominowało pierwszy etap zmagań. Później ku zaskoczeniu wielu ekspertów akademia Rogue poniosła również klęskę w potyczce z UCAM Esports Club, co automatycznie skomplikowało ich marsz do playoffów.

Na szczęście wpadki nie było już w meczu z Anorthosis Famagusta, z którym dziś w pierwszej kolejności zmierzą się reprezentanci rodzimej Ultraligi. Później AGO ROGUE czeka rewanż z UCAM, który będzie kluczowy w kontekście marzeń o fazie pucharowej oraz „derbowy” bój z Misfits Premier.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach European Masters: 

  • 16:30 – UCAM Esports Club vs. Misfits Premier
  • 17:30 – AGO ROGUE vs. Anorthosis Famagusta
  • 18:30 – AGO ROGUE vs. UCAM Esports Club
  • 19:30 – Anorthosis Famagusta vs. Misfits Premier
  • 20:30 – Anorthosis Famagusta vs. UCAM Esports Club
  • 21:30 – AGO ROGUE vs. Misfits Premier

Wszystkie mecze w ramach EU Masters wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. AGO ROGUE

Tagi:
AGO ROGUE EU Masters
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze