AGO ROGUE w komplecie. Lucker wraca nad Wisłę, by ponownie zawalczyć o tytuł mistrza Ultraligi

13.01.2021, 17:29:32

Skład AGO ROGUE na piąty sezon Alior Bank Ultraligi w komplecie! Damian „Lucker” Konefał po rocznej przerwie powraca na polską scenę i wspólnie z nowymi kolegami postara się o powtórzenie sukcesów poprzedniego rosteru akademii „Łotrzyków”. Dla 23-latka będzie to ponowne spotkanie z Jakubem „Sinmivakiem” Ruckim, z którym święcił triumf podczas drugiego sezonu najważniejszych nadwiślańskich rozgrywek. 

AGO ROGUE w swoim stylu postawiło na codzienne prezentacje kolejnych ogniw swojego świeżo sformowanego składu League of Legends. Po ogłoszeniach dotyczących angażu dla Łukasza „Pyrki” Grześkowiaka, Chresa „Chresa” Laursena, Lukasa „Luroxa” Thoma oraz Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego przyszedł czas na strzelca formacji, którym został były reprezentant devils.one oraz akademii Vitality – Damian „Lucker” Konefał.

Dla Luckera będzie to powrót na polską scenę po rocznej przerwie. W grudniu 2019 roku zamienił on devils.one na Vitality.Bee, z którym wystąpił w dwóch splitach francuskiego LFL. Rywalizacja nad Sekwaną nie przełożyła się jednak na zbyt dużą liczbę sukcesów, gdyż jedynym triumfem ekipy Polaka było zwycięstwo w ramach Underdogs 2020, gdzie w finale rozgromili oni LDLC. Na przestrzeni dwóch sezonów Konefał i jego kompani nie potrafili jednak zawojować fazy pucharowej regionalnych rozgrywek i uzyskać awansu na EU Masters.

W AGO ROGUE Lucker ponownie połączy siły z Sinmivakiem, z którym ogrywał w 2019 roku Rogue Esports Club i zapewniał sobie tytuł mistrza Ultraligi. Konefał będzie też łącznie trzecim zawodnikiem, który w przeszłości nosił trykot devils.one, gdyż wcześniej angaż w drużynie otrzymał wspomniany już wyżej Pyrka.

Ostateczny skład AGO ROGUE prezentuje się w następujący sposób: 

  • Jakub „Sinmivak” Rucki
  • Lukas „Lurox” Thoma
  • Chres „Chres” Laursen
  • Damian „Lucker” Konefał
  • Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
  • Johan „Klaj” Olsson (trener)

Fot. Ultraliga

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze