Dzień pewniaków w Ultralidze. AGO ROGUE leci po okrągły bilans 10-0

17.02.2021, 12:51:36

Zgodnie z przewidywaniami zakończył się inauguracyjny dzień piątego tygodnia Ultraligi. Niewiele wskazuje na to, że uczestnicy rozgrywek szykują się dziś do szalonego przewrotu.

Chciałoby się powiedzieć, że formalności stało się zadość. Właściwie wszystkie mecze oprócz starcia Illuminar Gaming z 7more7 Pompa Teamem miały jasno zarysowanego faworyta. Jak się finalnie okazało – nie bez powodu.

AGO ROGUE bez większych problemów przeciwstawiło się szalonej kompozycji Teamu ESCA Gaming, dokładając na konto dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Formacja z Gniazda wciąż chwali się więc czystym kontem. Trudno stwierdzić, co musiałoby się zmienić, aby wybić dominatorów z rytmu. Strata imponującego bilansu mogłaby jednak wynikać z potencjalnego rozluźnienia. Spółka Sinmivaka jako jedyna sekcja wywalczyła już przecież awans do play-offów.

A poza tym? Bez zaskoczenia K1CK triumfowało nad Komil&Friends, a devils.one podkreśliło wyższość nad Gentlemen’s Gaming w spotkaniu tygodnia. Pojedynek, który wzbudzał bez wątpienia największe emocje zakończył się z kolei korzystnie dla Illuminar Gaming. iHG zrewanżowało się tym samym za wcześniejszą porażkę, podkręcając rywalizację o drugie miejsce w tabeli.

Wyniki pierwszego dnia piątego tygodnia Ultraligi:

  • AGO ROGUE > Team ESCA Gaming
  • Komil&Friends
  • 7more7 Pompa Team
  • Gentlemen’s Gaming

Nad zakończeniem piątego tygodnia nie unoszą się właściwie żadne znaki zapytania. Na horyzoncie nie widać żadnego meczu, w których obie strony mogłyby na równych warunkach powalczyć o zwycięstwo. 

AGO ROGUE kontra Komil&Friends? Lecimy po 10-0. K1CK w starciu z Gentlemen’s Gaming? Może już nie taki pewniak, ale puki style i spółka nie wybaczyliby sobie prawdopodobnie porażki. devils.one przeciwko 7more7 Pompa Teamem? Spore wskazanie na projekt Nitrozyniaka. Illuminar Gaming vs. Team ESCA Gaming? Faworytem nie bez powodu jest iHG.

Harmonogram drugiego dnia piątego tygodnia Ultraligi:

  • 17:30 – AGO ROGUE vs. Komil&Friends
  • 18:30 – K1CK vs. Gentlemen’s Gaming
  • 19:30 – devils.one vs. 7more7 Pompa Team
  • 20:30 – Illuminar Gaming vs. Team ESCA Gaming

Wszystkie dzisiejsze spotkania obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. AGO ROGUE
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze