AGO ROGUE i ESCA wciąż niepokonane. Czy Kameleony zatrzymają Czajka i spółkę?

16.06.2021, 11:08:46

Rozpędzone AGO ROGUE. Wyskalowany Team ESCA Gaming. K1CK odbijające się od dna. Czy w końcu Gentlemen’s Gaming wznoszące się powoli w tabeli. Tak w skrócie podsumowalibyśmy wczorajsze mecze w ramach Ultraligi. Co czeka nas dzisiaj?

To były długie i bardzo często wyrównane starcia. Wystarczy wspomnieć, że w pojedynku otwarcia na pierwszą eliminację czekać musieliśmy do trzynastej minuty. Kiedy jednak Gentlemen’s Gaming rozwinęło skrzydła, rozgrywka nabrała zupełnie innego tempa. A zawodnicy w garniturach dali Illuminar Gaming nauczkę.

Mecz tygodnia, a więc konfrontacja AGO ROGUE i PDW, również dostarczyła kibicom niemałych emocji. To nie było spotkanie do jednej bramki, tylko faktyczna walka w stylu oko za oko, ząb za ząb. Finalnie jednak to Łotrzyki zgarnęły ważny punkt, zachowując przy tym czyste konto. Tradycyjny przejazd przez fazę grupową wydaje się wielce prawdopodobny.

Do ważnego przełamania doprowadzili reprezentanci K1CK, którzy po fatalnym otwarciu rozgrywek wreszcie mogą cieszyć się ze zwycięstwa. Choć Komil&Friends tanio skóry nie sprzedało, kompania Łukasza “puki style’a” Zygmunciaka przypomniała niedowiarkom, że jest w stanie wykorzystywać słabe punkty rywali.

Skrajność zrodziła skrajność w ostatnim meczu wczorajszego dnia. Team ESCA Gaming jak obiecał, tak zrobił, utrzymując się na szczycie ultraligowej tabeli. Rozumiecie to? Nie PDW, iHG czy K1CK, ale Kameleony zadomowiły się na szczycie klasyfikacji obok AGO ROGUE. I można spłycać ten sukces, biorąc pod uwagę, że na drodze spotkały do tej pory zamykajace devils.one czy Komil&Friends, ale docenić trzeba, że nadarzające się okazje zostały odpowiednio wykorzystane.

Wyniki pierwszego dnia drugiej kolejki Ultraligi:

  • Illuminar Gaming 0:1 Gentlemen’s Gaming
  • PDW 0:1 AGO ROGUE
  • Komil&Friends 0:1 K1CK
  • Team ESCA Gaming 1:0 devils.one

Już dziś Diabły – które są przecież jedyną sekcją bez zwycięstwa w lidze – spróbują pójść śladami K1CK, poprawiając swój bilans w starciu z Komil&Friends. Papierkiem lakmusowym Teamu ESCA Gaming okaże się PDW. Przekonamy się, czy stając naprzeciw jednej z najlepiej ocenianych sekcji w lidze Kameleony również zdążą się odpowiednio wyskalować. Illuminar Gaming spróbuje znów stonować zapędy K1CK. AGO ROGUE z kolei leci po czwarte zwycięstwo z rzędu. Czy Gentlemen’s Gaming wyrwie im je z rąk?

Harmonogram drugiego dnia drugiej kolejki Ultraligi:

  • 17:30 – Komil&Friends vs. devils.one
  • 18:30 – PDW vs. Team ESCA Gaming
  • 19:30 – Illuminar Gaming vs. K1CK
  • 20:30 – AGO ROGUE vs. Gentlemen’s Gaming

Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu. Dzisiejsze pojedynki skomentują Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk, Mikołaj „Silv4n” Sinacki i Daniel „Rajon” Pastusiak.

Fot. Team ESCA Gaming

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze