League of Legends
Newsy
POLSKI ESPORT

AGO ROGUE dopełnia formalności, piratesports zaskakuje Illuminar Gaming. Znamy kolejnych uczestników Trinity Force Pucharu Polski

22.10.2020, 13:43:23

Otwarte kwalifikacje Trinity Force Pucharu Polski na półmetku. W drugim maratonie eliminacyjnym górą okazali się reprezentanci AGO ROGUE, którzy w ostatecznym starciu rozprawili się z TEAM #OPTIONS, a także piracka banda z piratesports, która po pełnej serii BO3 skasowała faworyta w postaci Illuminar Gaming. 

Podobnie jak w przypadku pierwszych kwalifikacji Trinity Force Pucharu Polski, jasne dla wszystkich było to, że faworytów do awansu jest więcej niż dostępnych slotów. Na liście uczestników zabrakło oczywiście 7more7 Black oraz K1CK, które wyszły zwycięsko z premierowej drabinki eliminacyjnej, ale na placu boju zameldowały się takie marki jak AGO ROGUE, Illuminar Gaming, piratesports, ESCA, MyM z Kubonem na czele czy drugi składy 7more7.

Jakby tego było mało, na liście uczestników ponownie pojawiły się obiecujące miksy pokroju „Płonących Garniturów” pod batutą Flasha, „Moc Trójcy” z Adrianem „adrianem” Jackowskim na czele czy też TEAM #OPTIONS. Najdalej z nich zaszła zresztą ostatnia z wymienionych ekip, która dowodzona przez Mateusza „vvariona” Pieńkosza pokonała między innymi 7more7 White i Forsaken. W finale wielonarodowy zlepek nie miał jednak większych szans w starciu z triumfatorami EU Masters.

Dla AGO ROGUE był to zresztą drugi finał kwalifikacji do Trinity Force Pucharu Polski. W pierwszej odsłonie zmagań Paweł „Woolite” Pruski i jego koledzy z zespołu spotkali się z podopiecznymi Pawła „delorda” Szabli z K1CK i wówczas, podobnie jak w finale Alior Bank Ultraligi, górą okazała się w pełni biało-czerwona piątka.

Po drugiej stronie drabinki karty rozdawało piratesports oraz Illuminar Gaming. Podopieczni organizacji rodem ze Szczecina uporali się między innymi z Meet Your Makers oraz Płonącymi Garniturami, a Mateusz „Czajek” Czajka i spółka w meczu o awans do finału wygrali z Team Meavedron.

Po szalonym meczu w wielkim finale kwalifikacji lepsi okazali się jednak reprezentanci piratesports, którzy wygrali wynikiem 2:1 i zajęli czwarty slot w głównym etapie imprezy.

Od przegranej z K1CK zrobiłem lekką przerwe, po czym grałem, ile mogę. Wczoraj po raz drugi przegraliśmy kwalifikacje do Pucharu Polski i czuje się totalnie winny za to. Chce wygrać, chce jak najlepiej grać i postaram się, żebyśmy razem z drużyną to osiągnęli. Następne kwali w piątek i oramy totalnie! – napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych leśnik IHG, Wojciech „Tabasko” Kruza.

Kolejne kwalifikacje do Trinity Force Pucharu Polski zostały zaplanowane na 23 października.

Aktualna lista uczestników Trinity Force Pucharu Polski:

  • K1CK
  • 7more7 Black
  • AGO ROGUE
  • piratesports

Fot. AGO ROGUE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze