x-kom AGO, mouz NEXT i ENCE przed kolejnymi wyzwaniami w Pinnacle Cup

x-kom AGO, mouz NEXT i ENCE przed kolejnymi wyzwaniami w Pinnacle Cup

04.07.2021, 13:13:37

Czas postawić kolejne kroki na drodze po potencjalne mistrzostwo Pinnacle Cup. W najbliższych dniach dziewięciu Polaków powalczy o zwycięstwa w fazie grupowej.

Druga runda rozpocznie się od meczu jedynej w pełni polskiej formacji na liście uczestników. Gracze x-kom AGO spróbują odbić się po porażce z Sinners. Tym razem staną naprzeciw DBL Poney, które również rozpoczęło zmagania od porażki. 

Konfrontacja będzie to zresztą na swój sposób symboliczna. Warto bowiem zaznaczyć, że Jastrzębie i popularne Kuce są sąsiadami w światowym rankingu. Polacy pochwalić mogą się pozycją numer dwadzieścia cztery. Francuzi dziś piastują lokatę dwudziestą piątą. Wynik potyczki wpłynie więc nie tylko na przyszłość zespołów w Pinnacle Cup, ale potencjalnie na rozkład sił w globalnej klasyfikacji.

Już jutro do akcji dołączą ponadto Polacy reprezentujący międzynarodowe formacje. Drużyny zresztą, których pierwszymi krokami w turnieju były zwycięstwa. ENCE Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza zawody zainaugurowało triumfem nad Teamem oNe. Mouz NXT Kamila “siuhego” Szkaradka oraz Huberta “szejna” Światłego zaskakująco dobrze poradziło sobie z kolei w walce z Entropiq.

Już jutro ENCE stanie naprzeciw Lyngby Vikings. Faworyt jest tylko jeden, a oczy europejskiej publiki bezsprzecznie zwrócone są w stronę polskiego duetu. Akademia mousesports na serwerze spotka się natomiast ze SKADE. Czy Myszki będą w stanie pójść za ciosem poprzedniej wygranej, raz jeszcze zaskakując bardziej doświadczonych rywali? 

Harmonogram nadchodzących meczów Polaków w Pinnacle Cup II:

4.07, niedziela:

  • 16:00 – x-kom AGO vs. DBL Poney – BO3

5.07, poniedziałek:

  • 13:00 – ENCE vs. Lyngby Vikings – BO3
  • 16:00 – mouz NEXT vs. SKADE – BO3

Walka w Pinnacle Cup II toczy się o nagrody z puli 100 tysięcy dolarów.

Fot. x-kom AGO
Tagi:
ENCE mouz NEXT Pinnacle Cup x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze