AGO kontra IHG w walce na LAN-ie. Kto wytrzyma presję studia?

AGO kontra IHG w walce na LAN-ie. Kto wytrzyma presję studia?

10.08.2021, 10:40:58

Czas na najważniejsze dni w szóstym sezonie Ultraligi. Dwa mecze dzielą nas od poznania nowego mistrza kraju. W kolejce po puchar stoją reprezentanci PDW, AGO ROGUE i Illuminar Gaming.

Ponad dwa miesiące rywalizacji już jutro dobiegnie końca. W grze o tytuł najlepszej formacji League of Legends nad Wisłą wciąż utrzymują się reprezentanci trzech organizacji. To one staną się bohaterami finałowego tygodnia, który zmagania przeniesie zresztą do studia. Tak, tak – organizatorzy potwierdzili przecież, że najważniejsze spotkania w sezonie rozegrają się na LAN-ie.

Już dziś w warszawskim Studiu 500 pojawią się gracze AGO ROGUE i Illuminar Gaming. Łotrzyki z Gniazda zdominowały co prawda sezon zasadniczy, wspinając się na szczyt grupowej tabeli, aczkolwiek poległy w pierwszym meczu play-offów. Do drabinki przegranych w atmosferze sensacji zrzucili ich gracze PDW, którzy nie dali rywalom najmniejszych szans.

Illuminar Gaming również napisało ekscytującą historię. Wielkie Oko przygodę w play-offach rozpoczęło od dolnego drzewka. Pierwszym sprawdzianem okazał się zresztą pojedynek z K1CK. Tym samym K1CK, które za sprawą IHG po raz pierwszy od trzech sezonów nie wystąpi w wielkim finale. Chwilę później podopieczni Bartłomieja “VoVa” Ryla odprawili z kwitkiem Team ESCA Gaming. Do meczu z AGO ROGUE nie podchodzą więc bez szans.

Zwycięzca dzisiejszego spotkania awansuje do meczu o złoto, w którym stanie naprzeciw PDW. Choć każda ze wspomnianych sekcji zapewniła sobie już awans na European Masters, triumfatorzy małego finału ominą ponadto wycieńczającą fazę Play-In międzynarodowych zmagań.

Ultraliga wraca na LAN-a! Finały odbędą się w warszawskim studiu

Wszyscy uczestnicy finałowego tygodnia zameldują się dziś w warszawskim Studiu 500 po 713 dniach przerwy od polskich LAN-ów League of Legends. Walka o mistrzostwo nabiera więc zupełnie innego znaczenia, gdyż wzbogacona została ekscytującym pierwiastkiem powrotu na scenę. Jak wpłynie to na uczestników? Zastanawiał się nad tym m.in. Michał “Avahir” Kudliński – jeden z ekspertów Polsat Games.

Nie ma lepszych esportowych emocji niż finały na żywo z udziałem graczy w studiu. W takich warunkach zawodnicy są najbardziej zaangażowani i dają z siebie wszystko. Jednocześnie są poddani najtrudniejszemu testowi. Jak odnajdą się w tej sytuacji? Czy utrzymają ducha walki? Czy wystarczy im sił? Czy komunikacja i zgranie w drużynie będą na wysokim poziomie? Niezwykle się cieszę, że zobaczymy uśmiechy i stres, gesty  triumfu i wyrazy frustracji, gdyż walce o tytuł Mistrza Polski League of Legends towarzyszyć będą niemałe emocje komunikował w dniu ogłoszenia LAN-a.

Wszystkie mecze Ultraligi wraz z polskim komentarzem obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games między innymi w tym miejscu. Dziś w akcji zobaczycie wszystkich komentatorów ze stajni Mistrzostw Polski.

Fot. AGO ROGUE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze