AGO i iHG wciąż niepokonane. Ekipa Komila i Dżentelmeni stale bez punktów

28.01.2021, 12:12:56

Czas płynie, a w Ultralidze nie zmienia się nic. No może nie do końca “nic”, ale na pewno skrajne części tabeli. Zarówno AGO ROGUE, jak i Illuminar Gaming zakończyły drugi tydzień zmagań bez porażki. Z drugiej strony – gracze Komil&Friends oraz Gentlemen’s Gaming nadal nie zapunktowali.

Po czwartych meczach ligowych na szczycie tabeli mieliśmy zobaczyć maksymalnie dwie, a być może nawet tylko jedną drużynę z czystym kontem. Ostatecznie okazało się, że zarówno AGO ROGUE, jak i Illuminar Gaming spełniły oczekiwania społeczności.

O ile ekipa Wojciecha “papa tabachiego” Kruzy zadanie miała o wiele łatwiejsze, bo przecież mierzyła się z Komil&Friends, o tyle sekcja z Gniazda stanęła do pojedynku na szczycie tabeli. AGO ROGUE i 7more7 Pompa Team rywalizowały przecież w boju o ligowy prym i – kto wie? – być może czyste konto do końca sezonu zasadniczego. I wiecie co? Kompania Damiana “Luckera” Konefała bestialsko pogruchotała oponentów. To był spacerek.

W międzyczasie K1CK skutecznie odbijało się od dna, by bilans 0:2 przekuć w 2:2. Wszystko to dzięki triumfowi nie tylko nad Gentlemen’s Gaming, ale i devils.one. Dżentelmeni zresztą zawodzą na całej linii, razem z “Komilami” przytulając się do dna tabeli. A bezpośrednią potyczkę ekip bez nawet jednego zwycięstwa zaplanowano na czwarty tydzień. Może się okazać się, że dopiero za dwa tygodnie zobaczymy którąś z formacji wygrywającą.

Nic więc dziwnego, że Michał Francuz na łamach “MYHAGENDY” podnosił: 

Zmiany wyjściowego składu w Komil&Friends wyczekuję mocniej niż pierwszej gwiazdki Kiedy to finalnie nastąpi? Nie mam zielonego pojęcia. Sama organizacja komunikuje tylko lakonicznie, iż nie odsłonili jeszcze wszystkich kart. Ja jednak pragnę nieco ponaglić rozdającego i zaapelować bezpośrednio – Komilu, najwyższy czas.

Wyniki drugiego dnia drugiej kolejki Ultraligi:

  • Komil&Friends
  • Gentlemen’s Gaming
  • 7more7 Pompa Team
  • K1CK > devils.one

Ultraliga powróci we wtorek 2 lutego. Trzeci tydzień zmagań otworzy wtedy spotkanie Teamu ESCA Gaming z AGO ROGUE. Mianem “MOTW” uhonorowano z kolei konfrontację Illuminar Gaming z 7more7 Pompa Teamem. Transmisję z rozgrywek znajdziecie standardowo na kanałach Polsatu Games.

Fot. AGO ROGUE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze