AGO i Anonymo zagrają w nowej edycji BLAST Rising

29.04.2021, 14:10:13

Nie zwalnia karuzela napędzana występami czołowych polskich drużyn. Jeszcze nie wyszliśmy na dobre z gąszczu kwalifikacyjnych spotkań, a już możemy grzać się na kolejne, emocjonujące momenty. x-kom AGO i Anonymo Esports zostały bowiem zaproszone do najnowszej edycji BLAST Rising – turnieju organizowanego przy współpracy z Fantasyexpo.

Wraca BLAST Rising

Patrzymy na listę uczestników zbliżającego się wielkimi krokami BLAST Rising i nie możemy oprzeć się wrażeniu, że polskie formacje będą jednymi z największych faworytów do końcowego triumfu w całych zawodach. Do worka z czołówką należy także wrzucić SKADE, Sprout czy Copenhagen Flames. Wydaje się, że to pomiędzy tymi formacjami rozstrzygnie się kwestia tytułu mistrzowskiego.

Zastanawia jedynie fakt, iż daty BLAST Rising i Flashpoint 3 się na siebie nakładają. Już dziś bowiem Anonymo Esports stanie przed szansą awansu do tych drugich rozgrywek, które bez wątpienia będą stanowić dla nich większą wagę. Nie martwimy się o problemy z samym rozgrywaniem spotkań, bo to zapewne zostało dopilnowane. Wizja rozgrywania dwóch arcyważnych serii jednego dnia nie daje nam jednak spokoju. Oby nasze obawy nie miały pokrycia z rzeczywistością.

Podopieczni Adriana “imd” Piepera w fazie grupowej BLAST Rising zmierzą się ze wcześniej wspomnianym SKADE. Bułgarska ekipa pnie się w górę światowych rankingów i Polacy o jej sile mogli się nie tak dawno przekonać. Wydaje się jednak, że po fantastycznej serii zwycięstw w bałkańskim obozie nastał gorszy okres i zarówno oni, jak i reprezentanci ALTERNATE aTTaX czy Spirit Academy nie zdołają pokonać naszych rodaków.

x-kom AGO również nie miało wielkiego szczęścia w losowaniu. Druga z polskich ekipa walczących w BLAST Rising o dominację w grupie będzie bowiem bić się chociażby ze Sprout. Całe szczęście Galaxy Racer czy Astralis Talent nie budzą takiego postrachu, więc miejsce w fazie pucharowej dla obu rodzimych formacji mamy niemal gwarantowane.

BLAST Rising rozpocznie się 3 maja i potrwa do dwudziestego trzeciego dnia tego miesiąca. W puli nagród całego wydarzenia znalazło się 30 tysięcy dolarów.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Anonymo Esports BLAST Rising x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze