Acend z dobrym wejściem w finały LVP Rising Series. MOLSI z nożem na gardle

Acend z dobrym wejściem w finały LVP Rising Series. MOLSI z nożem na gardle

26.10.2021, 16:04:34

Reprezentanci Acend Club z Aleksandrem „zeekiem” Zygmuntem i Patrykiem „starxo” Kopczyńskim na czele zaliczyli udane wejście w finały LVP Rising Series. Polski duet w meczu otwarcia uporał się z formacją Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, LDN UTD, a już dziś rozegra potyczkę o awans do fazy pucharowej. Dzisiejszym przeciwnikiem podopiecznych austriackiej organizacji będzie UCAM, które sprawiło niemałą niespodziankę triumfując przeciwko Vodafone Giants. 

Jak zaczynać rozgrzewkę przed VCT Champions, to tak jak Acend Club. Aleksander „zeek” Zygmunt i jego kompani rozpoczęli wczoraj zmagania w grupie A i choć ich rywal był ostatnio w gazie, to ostatecznie nie okazał się wielkim wyzwaniem. Podopieczni Laurynasa „Nbsa” Kisieliusa gładko uporali się z litewsko-polskim kolektywem i zameldowali się w drabince wygranych, gdzie przyjdzie im się dziś zmierzyć z UCAM Esports Club.

Samo UCAM sensacyjnie pokonało wczoraj Vodafone Giants. Dość jednostronna potyczka został zresztą w gorzkich słowach skomentowana przez trenera „Gigantów”, Daniila „pipsoNa” Meshcheryakova. Przyznał, że jego ekipa jest daleko od optymalnej dyspozycji i samo starcie nie powinno wyglądać w taki sposób. Dziś międzynarodowy kolektyw w serii o utrzymanie się w rywalizacji zmierzy się z LDN UTD, a tym samym szansę na odgryzienie się swojej byłej ekipie otrzyma Michał „MOLSI” Łącki.

W LVP Rising Series oprócz wspomnianej wcześniej trójki oglądać możemy jeszcze dwóch zawodników znad Wisły. Dawid „Filu” Czarnecki i Maks „kamyk” Rychlewski występujący pod banderą Movistar Riders przystąpią do gry już jutro, a ich pierwszym przeciwnikiem będzie TENSTAR.

Harmonogram dzisiejszych meczów w LVP Rising Series: 

  • 17:00 – Acend vs. UCAM Esports Club
  • 20:00 – Vodafone Giants vs. LDN UTD

Fot. Colin Young-Wolff / Riot Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze