7more7 Pompa Team oficjalnie znika z mapy polskiego League of Legends

09.05.2021, 09:40:31

Smutny był to sobotni wieczór, nie zapomnimy go nigdy. W 7more7 Pompa Team wszystko zostało zrobione po bożemu. Najpierw pożegnano byłego prezesa i właściciela, później pożegnano zawodników, a na koniec również sztab trenerski. Wszystko po to, by w kulminacyjnym punkcie ogłosić również zakończenie projektu 7more7 Pompa Team. Jedna z najbardziej charakterystycznych organizacji w kraju na zawsze znika z mapy rodzimego League of Legends. 

Rozstania bywają bolesne. Zwłaszcza kiedy dochodzi do sytuacji, w której żegnamy markę, która na zawsze będzie nam się kojarzyć z ważną częścią polskiego esportu. W świecie League of Legends to właśnie Pompa u boku takich organizacji jak Illuminar Gaming czy Team Kinguin kreśliła ważne rozdziały we wczesnej historii rywalizacji na Rifcie.

Jeżeli ktoś przespał ostatnie dwa tygodnie, albo dopiero co odnowił mu się pakiet internetu, to przypominamy, że Riot Games dożywotnio zbanowało Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego, co w konsekwencji zmusiło działacza do sprzedaży organizacji esportowej 7more7 Pompa Team rywalizującej na co dzień w Alior Bank Ultralidze. Nowym właścicielem oraz prezesem marki została Olimpia „komedyja” Cichosz.

komedyja: Nie chcę być drugim Sergiuszem, bo nie z tego powodu powierzono mi pieczę nad Pompą

Dziś wiemy już, że do letniego splitu 7more7 Pompa Team przystąpi pod zupełnie inną banderą. Wczorajszego wieczoru na Twitterze organizacji pojawił się emocjonalny wpis, po którym możemy jasno stwierdzić, że rebranding trwa w najlepsze, a jego efekty powinniśmy zobaczyć już w najbliższych dniach. Na ten moment ciężko stwierdzić, jak będzie wyglądać nowe logo i nazwa.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze