7more7 Pompa Team odsłoniła karty na nowy sezon. Na pokładzie między innymi Behave, Color i WojtusOdXayoo

22.12.2020, 20:55:22

Znamy pełny skład kolejnej organizacji, która wystąpi w nadchodzącym sezonie Ultraligi. 7more7 Pompa Team w niezwykle awangardowy i elegancki sposób zaprezentowała zarówno podstawowy roster, jak i dwóch zmienników oraz sztab trenerski, który spróbuje zdetronizować gigantów z K1CK oraz AGO ROGUE. Na pokładzie znalazły się takie nazwiska jak Sebastian „Color” Czyżyk czy Marcin „behave” Pawlak. 

W poprzednim sezonie najważniejszych rodzimych rozgrywek League of Legends organizacja Sergiusza „nitro” Górskiego zajęła drugie miejsce podczas fazy zasadniczej, jednak w play-offach została rozbita przez K1CK oraz AGO ROGUE, przez co swoją przygodę na EU Masters rozpoczęła dopiero od play-innów, gdzie zanotowała bilans 4:2 i awansowała do głównej części zmagań z drugiej lokaty. Tam podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca musieli już uznać wyższość Vodafone Giants i Misfits Premier.

Sam Zetural będzie zresztą po raz kolejny odpowiedzialny za prowadzenie zespołu. U jego boku w roli analityka nadal pojawiać będzie się Kamil „Hajima” Żmudzki, a sztab szkoleniowy uzupełni Marek „MenQ” Dziemian, który w drugiej części 2020 roku odpowiadał za akademię Pompy grającą na zapleczu Ultraligi.

Awans do głównego składu uzyskał Sebastian „Color” Czyżyk, który po raz ostatni występował w Ultralidze w trzecim sezonie, gdy w kilku spotkaniach zastępował toplanera AGO ROGUE – Mathiasa „Szygende” Jensena. Polak zaprezentował się zresztą wówczas z bardzo dobrej strony, co pozwoliło mu uzyskać angaż w akademii Vitality.

Leśnikiem 7more7 Pompa Team został z kolei Marcin „behave” Pawlak, który w 2020 roku występował głównie na zapleczu Prime League. Były reprezentant takich formacji jak Rogue Esports Club czy Illuminar Gaming nie zagra jednak w pierwszych czterech spotkaniach, a jego zmiennikiem będzie wówczas Adrian „adrian” Jackowski.

Na środkowej alejce zobaczymy Marcina „Warsziego” Surałe, który podobnie jak behave został zawieszony na cztery pierwsze mecze w ramach piątego sezonu UL. Podopiecznych Zeturala wspierać będzie wówczas Jakub „Ariana” Śliwonik.

Bot stworzą z kolei Artur „Ather” Gnat i Wojciech „Wojtuś” Świder. O obu zawodnikach w pozytywnym tonie wypowiadali się niedawno Piotr „Czarny Piotruś” oraz Mikołaj „Miczek” Cochur, z którymi rozmawialiśmy o najbardziej perspektywicznych talentach spoza Ultraligi w audycji „Polski Esport”.

7more7 Pompa Team jest tym samym drugim składem po Illuminar Gaming, który ogłosił swój skład na nadchodzący sezon Mistrzostw Polski w League of Legends.

Fot. Ultraliga / Radosław Makuch

Tagi:
7more7 Pompa Team Behave Color Hajimmy Zetural
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze