7more7 Pompa Team i AGO ROGUE po najlepszy mecz w tym sezonie Alior Bank Ultraligi

30.06.2020, 10:23:37

Były spotkania szczególnie długie, były też bardzo jednostronne i nie zabrakło takich, które mroziły krew w żyłach. Wydaje się jednak, że głównego dania wciąż nie otrzymaliśmy. Do teraz. AGO ROGUE i 7more7 Pompa Team zmierzą się dziś w ultrahicie Alior Bank Ultraligi.

I hit dnia otrzymamy już na sam start wtorkowych rozgrywek. Skąd pewność, że akurat ten pojedynek będzie absolutnym hitem? Cóż, pomijając ligową tabelę, w której oba składy znajdziemy w czołowej dwójce, trzeba dodać przeczucie – a tak silnego nie mieliśmy od dawna. 

AGO ROGUE i Pompa Team stoczą bój, który przy dobrych wiatrach (w finale) mógłby pobić wszystkie rekordy oglądalności Ultraligi. Dziś tłumów nie zabraknie, jednak przełamywania barier się nie spodziewamy. Mimo to jesteśmy wręcz pewni, że o 18:30 nie będziemy narzekać na straconą godzinę.

Całe wtorkowe zmagania są dość wyjątkowe, w końcu we wszystkich starciach zmierzą się ze sobą sąsiadujące w tabeli drużyny. Hej Ultraliga, trochę przesadziliście z tym skryptem.

Innym pojedynkiem, który przyciągnie niemałą publikę, jest niewątpliwie potyczka K1ck Neosurf i H34T Esports. Mimo że obie ekipy posiadają w tej chwili identyczny bilans (4-2), to na poczynania jednych patrzymy z zachwytem, a od drugich oczekiwaliśmy nieco więcej. Na koniec sezonu jednak nikt nie będzie rozliczany z fazy wstępnej, a z play-offów i występów w europejskich rozgrywkach. A to K1ck ma opanowane do perfekcji.

W nieco mniej atrakcyjnych dla widza spotkaniach zobaczymy jeźdźców dolnej części tabeli. I choć Illuminar Gaming znalazł się w niej dość niefortunnie, to droga do ucieczki wcale nie jest tak prosta. W ogóle ciężko jest, gdy przegrywa się ze znaczną większością liczących się przeciwników. Na całe szczęście piratesports do tego grona nie należy, jednak lekceważenie to ostatnie, o czym powinni w tej chwili myśleć Tabasko i spółka.

Nie można też zapomnieć o meczu najgorszych z tymi, których od tego miana dzieli niewiele. PRIDE wielu lepszych okazji na premierowe zwycięstwo mieć już nie będzie, w końcu dzisiejszymi spotkaniami dobijamy do półmetka czwartej odsłony Ultraligi. Szanse na triumf są, ale niewielkie. To Gentlemen’s Gaming ma rozdawać karty i nie zdziwimy się, jeśli Orły walną sobie po meczu porządne 0-7.

Repertuar na dziś:

  • 17:30 – AGO ROGUE vs 7more7 Pompa Team
  • 18:30 – Gentlemen’s Gaming vs PRIDE
  • 19:30 – K1ck Neosurf vs H34T Esports
  • 20:30 – Illuminar Gaming vs piratesports

Transmisję niezmiennie znajdziecie na oficjalnym kanale Polsat Games.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze