3000 zł za ace’a i złote rady od Gortata – ESPORTÓWKA

26.11.2020, 08:13:49

Dopiero co biegał po boiskach NBA, dziś bawi się dobrze w esporcie. Marcin Gortat wirtualnie odwiedził wczoraj kibiców Wisły All in! Games Kraków, która występuje w Polskiej Lidze Esportowej i przekazał im trochę rad życiowych. Co jeszcze w dzisiejszej ESPORTÓWCE? Zapraszamy!

Po raz kolejny napiszemy: wielu się wydawało, że inwestycja byłego koszykarza w PLE skończy się na przelaniu pieniędzy. Tymczasem Gortat po raz kolejny nas zaskakuje. Jak?

3000 zł i złote rady

Wczoraj miały miejsce dwie sytuacje – najpierw Marcin zaproponował zakład. Na swoim profilu na Twitterze napisał, że jeśli w ramach Polskiej Ligi Esportowej padnie ace’a, on przeleje 3000 złotych na cele charytatywne. Długo czekaliśmy na pięć zabójstw od jednego zawodnika, ale w końcu doczekaliśmy się w ostatnim spotkaniu. Zdobył je Wiktor „mynio” Kruk z Wisły, pomagając tym samym potrzebującym. Wydaje nam się, że nie jest przypadkiem to, kto ustrzelił ace’a. Marcin Gortat spędził bowiem wczoraj kilka godzin na Discordzie ekipy z Krakowa, gdzie na luzie rozmawiał sobie z kibicami Białej Gwiazdy. O CS-ie, NBA, zakładach bukmacherskich i o życiu.

Wierszyk do HONORIS

Jak już jesteśmy przy PLE, całkiem niezły wierszyk napisało dla swoich oponentów Illuminar Gaming. Wszystko z okazji meczu ostatniej kolejki, który finalnie zakończył się zwycięstwem ekipy Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Jak brzmiały słowa skierowane do HONORIS? Cytujemy w całości!

„Na górze róże,
Na dole storczyki,
Przegraliśmy w tym roku,
Chyba wszystkie meczyki.”

Jak Wam się podoba?

ropz, czy na pewno grasz czysto?

Oczywiście żarciki żarcikami, ale ropz pokazał we wczorajszym pojedynku z GODSENT, że strzelać jeszcze potrafi. – They talk about my one taps – mawiał kiedyś ScreaM. Po akcji zawodnika mousesports zastanawiamy się jednak, o kim faktycznie mawiają. Zobaczcie sami pod tym linkiem.

azr przenosi się do Europy

Kończąc już temat CS:GO, przenieśmy się najpierw do Australii. A może do Danii? Właśnie tam będzie mieszkał Aaron „AZR” Ward, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z nowego mieszkania, podpisując je: – Pierwsza część przenoszenia do mojego nowego mieszkania. Skąd wiemy, że mieści się w Danii? A no stąd, że przy tym krótkim opisie zamieścił duńską flagę. Jak myślicie, do jakiej drużyny trafi AZR?

W LoL-u też się przenoszą

Jeśli jesteśmy już przy przenosinach, na scenie League of Legends też ich nie brakuje, o czym na Twitterze wspomniał MuliBoom. Porównał on sytuację z wiosennej edycji LCS do tej, która ma rozpocząć się za kilka tygodni. Jaka jest różnica? Np. taka, że na midzie było więcej importowanych graczy. Zobaczcie sami:

Magvayer zbanowany

Pozostańmy jeszcze przy przenosinach. Wczoraj komentator Polsat Games Tomasz „Magvayer” Filipiuk został przeniesiony… w stan zawieszenia. Otrzymał 7-dniowego bana na Twitchu za otwieranie linków z nieodpowiednią dla widzów zawartością. Jaką? Tłumaczy sam Magvayer:

Hołd dla Maradony

A na koniec… chciałoby się powiedzieć last but not least. FIFA 21 oddała hołd zmarłemu wczoraj Maradonie. Po włączeniu gry pojawiają się specjalne podziękowania za jego karierę, a w trybie Ultrimate każdy otrzymał TIFO z podobizną króla futbolu, a także domowe i wyjazdowe stroje Argentyny.

fot. Piętka Mieszko/AKPA

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze