13 lutego oficjalnie dniem doceniania Jankosa – ESPORTÓWKA

14.02.2021, 00:11:14

Warto zaznaczyć, że święto to zostało ustanowione nawet przed meczem przeciwko Rogue, gdzie polski leśnik trafiał dzidami. Co oprócz nowej daty w kalendarium słychać w wielkim świecie? Mamy dextera, na którego Europa ewidentnie nie jest gotowa, nowego PogChampa, na którego nikt nie był gotowy i odpowiedź Komila na rozwalone biurko w siedzibie Team ESCA Gaming, na którą niby się przygotowaliśmy, ale i tak nie do końca. 

Dobrze powiedziane

Legenda w lakoniczny sposób podsumowała mecz przeciwko Natus Vincere. Biorąc pod uwagę szaleństwo na trzeciej mapie, nie dało się chyba użyć innych słów. Widać, że nauka polskiego pod czujnym okiem pashy nie poszła w las.

Umarł PogChamp, niech żyje PogChamp?

Zabieg ze zmieniającym się codziennie PogChampem był dla nas strzałem w dziesiątkę, bo tylko to mogło w jakikolwiek sposób zastąpić legendę. Na nowym permanentnym wyborem zagłosowała społeczność.

ESCA tu, ESCA tam…

Nie ma co się czarować – nie jest to wysoki poziom żartu. Ale jest to odpowiedź na poziomie rozwalenia biurka z wyrytym napisem „Komil & Friends”, więc równowaga w naturze została zachowana.

13 lutego oficjalnym dniem doceniania Jankosa

Zapiszcie powyższą datę w kalendarzu. Następnie przejrzyjcie sekcje komentarzy pod poniższym wpisem Carlosa, bo naprawdę warto.

Europa nie jest gotowa

To ten moment w życiu, kiedy i my przez chwilę możemy pomarzyć o grze w mousesports.

Fot. twitter.com/G2Jankos

Tagi:
ESCA Jankos Komil olofmeister PogChamp
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze