Była zawodniczka CS:GO uniknie 116 lat więzienia? – ESPORTÓWKA

07.03.2021, 23:13:15

Niemal dokładnie rok temu informowaliśmy was o nietypowej, jak na esportowe standardy sytuacji. Byłej zawodniczce CS:GO z Brazylii postawiono szereg zarzutów, które miały skutkować wyrokiem w postaci 116 lat pozbawienia wolności. Dziś dowiadujemy się, że jej odwołanie najprawdopodobniej poskutkowało, a w więziennej celi nie spędzi ani jednego dnia. To będzie nietypowa ESPORTÓWKA, zapraszamy!

Radość po polsku

Ballista nie schodzi z języków. Nasza VALORANTOWA duma podzieliła się ze społecznością zapisem fragmentów z TeamSpeaka w kluczowych momentach gry. Co tu dużo mówić, był O-G-I-E-Ń.

Kolejne senne ekscesy

Wczoraj było o tajemniczej postaci, która grasuje w naszych i waszych snach. Dziś znów zahaczamy o tę senną część wyobraźni. Do głowy Tomasza “phra” Wójcika wdarł się bowiem Mateusz Kowalczyk i lepszej motywacji do działania nie można było sobie wyobrazić.

Ludzie się zmieniają, ale nie smooya

Toxic behaviour po prostu się ma i ciężko od tego uciec. Można się tłumaczyć, jednak dziwnym trafem w większości przykrych sytuacji udział bierze pewien brytyjski snajper. smooya znów przeskrobał, tym razem wykazując się ogromnym nieprofesjonalizmem, jednak za swoje zachowanie już przeprosił. O co poszło. Wyspiarz opuścił serwer przy wyniku 9:15 dla rywali, gdy jego kolega z drużyny został w sytuacji sam na czterech. Owen musiał jednak błyskawicznie ochłonąć i wrócić, bo jego towarzysz tego clutcha ugrał. W kolegów się nie wątpi, nigdy. A w tym miejscu przeczytacie wytłumaczenie Brytyjczyka. Nagranie z całej sytuacji znajdziecie natomiast tutaj.

To uczucie, gdy pokonujesz swojego idola

Nie do opisania, nie do podrobienia.

Odwołana odsiadka

Pamiętacie ubiegłoroczny szum wokół byłej profesjonalnej zawodniczki CS:GO z brazylijskiej sceny? Ta została oskarżona o współudział w licznych oszustwach, jednak już wtedy głośno zaznaczała swoją niewinność. Wtedy jednak niewiele wskazywało, że sąd postanowi ująć jej choćby rok ze 116 lat odsiadki. Dziś o więzieniu praktycznie nie ma mowy. Wszystko wskazuje na to, że brazylijski wymiar sprawiedliwości uznał odwołanie Shayene “shAy” Victorio i ta pozostanie na wolności. Była zawodniczka o wciągnięcie w przekręt oskarża swojego ojca oraz byłego partnera.

Fot. instagram.com/shayvictorio/

Tagi:
Ballista Esports Bielany phr shAy smooya
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze